Warsztaty z pisania poezji pt. „Słowa ułożone”

30 listopada / czw
17:00-19:00
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Rozłogi 18
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona

Warsztaty z pisania poezji, pt. „Słowa ułożone”, to twórczy i aktywny czas w przyjaznej atmosferze wśród osób o podobnych zainteresowaniach i zbliżonej wrażliwości artystycznej.

Zapraszamy na kolejne warsztaty poetyckie 30 listopada 2023. Dołącz do naszego wyjątkowego spotkania z niezwykłym poetą, pisarzem i dramaturgiem, Grzegorzem Walczakiem.
Chcesz poznać tajniki poezji od prawdziwego mistrza słowa? Chcesz tworzyć wiersze pełne emocji, które poruszą serca czytelników? To wydarzenie jest stworzone właśnie dla Ciebie. Grzegorz Walczak, jeden ze współczesnych polskich poetów, podzieli się swoimi niezwykłymi umiejętnościami i technikami pisarskimi, które sprawią, że Twoje wiersze będą pełne magii. To nie tylko okazja do poznania talentu samego autora, ale również możliwość spotkania innych pasjonatów poezji, którzy tak jak Ty pragną rozwijać swój warsztat literacki.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kochających poezję.
Wstęp wolny!

Termin kolejnego spotkania: 7 grudnia 2023

Jako Fundacja Wielu Serc za cel postawiliśmy sobie realizację idei bezpośrednio związanych z kulturą, sztuką i dziedzictwem narodowym. Poezja zajmuje szczególne miejsce w naszych działaniach. Nasze wcześniejsze doświadczenia, jasno pokazały, jak wiele osób pisze wiersze w swoim domowym zaciszu. Nie wiedząc co dalej z tym zrobić, gdzie się udać, kogo poprosić o recenzję, gdzie i jak tę własną twórczość pokazać i wykorzystać. Sprawimy, że te osoby wyjdą ze swoją twórczością z cienia. Być może, spowodujemy że ktoś odkryje przed światem swój pierwszy tomik wierszy. Nasze warsztaty są dla wszystkich piszących, którzy chcieliby się podzielić swoimi myślami, lub którzy tworzą w zaciszu domowym. Każdy kto jest twórcą, jeżeli pisze na co dzień lub od święta, do szuflady lub dla bliskich, jeżeli należy do nieśmiałych twórców, to spotkanie z nami zaowocuje jeszcze większą chęcią tworzenia na szerszą skalę. Warsztaty „Słowa ułożone” to działanie zachęcające do, jak najbardziej twórczego spędzania czasu. Są dla wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności, doskonalić posiadane lub nabyć zupełnie nowe. To możliwość nawiązania dialogu oraz wymiana doświadczeń. To również świetny sposób spędzania wolnego czasu. Zachęcamy do odkrywania nowych, nawet tych ukrytych talentów i umiejętności, a może do kontynuowania artystycznego rozwoju, pogłębiania wiedzy i wrażliwości artystycznej.

Projekt finansuje Dzielnica Bemowo m.st. Warszawa

formularz zapisu

Zapisz się, Potwierdź na email zgłoszenie. Tylko Potwierdzone Zgłoszenie jest akceptowane. W razie wątpliwości proszę o kontakt

30 listopada / czw
17:00-19:00
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Rozłogi 18
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona
Ikona telefonu
Skip to content