Aeromodelklub – Mały Modelarz

Zdjęcie Aeromodelklub – Mały Modelarz
UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola, ul. Powstańców Śląskich 108A (wejście nad Rossmanem)

Dysponując bardzo ładną modelarnią lotniczą, dobrze wyposażoną w sprzęt specjalistyczny i materiały, przygotowaliśmy ofertę zajęć WAKACYJNYCH dla dzieci i młodzieży. Zajęcia poprowadzi instr. Julia Lesiuk – wychowanka naszego Aeromodelklubu, studentka i … aktywna zawodniczka startująca w konkurencji modeli wyścigowych latających na uwięzi, członkini Kadry Narodowej Aeroklubu Polskiego.

Istnieje możliwość zapisania się na cały miesiąc, na 3 lub 2 tygodnie, jak również na jeden tydzień – należy tylko wybrać właściwy szablon płatności. Zgodnie z Regulaminem zajęć i warsztatów BCK, zniżka przysługuje osobom posiadającym Warszawską Kartę Miejską lub Kartę Dużej Rodziny.

Dzieci budując najprostsze formy modeli latających (z papieru/kartonu i drewna balsowego) będą poznawały podstawowe narzędzia i materiały oraz rozwijały wyobraźnię i uczyły się kultury technicznej.

Zajęcia grupowe, to także świetna okazja do nauczenia się pracy w zespole. „Mali Modelarze” (tak nazwaliśmy grupę wakacyjną) przebywając 90 minut w ładnej pracowni modelarskiej, będą poznawać fundamentalne zasady lotu, podstawowe elementy obiektów latających i tym samym nauczą się rozpoznawać je w rzeczywistej przestrzeni powietrznej. W naszym Aeromodelklubie zainstalowany jest, modelarski symulator lotu. Młody adept stoi przed dużym ekranem i trzymając prawdziwy nadajnik aparatury sterującej, steruje wirtualnym modelem w bardzo realistycznej scenerii wirtualnego lotniska.
W programie zajęć „Mały Modelarz” są też loty na tymże symulatorze.

Zapraszamy serdecznie.

Przedział wiekowy

7-13 lat

Miejsce Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola, ul. Powstańców Śląskich 108A (wejście nad Rossmanem)
UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola, ul. Powstańców Śląskich 108A (wejście nad Rossmanem)
Ikona telefonu