Aeromodelklub – SMYKI

Zdjęcie Aeromodelklub – SMYKI
UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola, ul. Powstańców Śląskich 108A (wejście nad Rossmanem)

Aeromodelklub Bemowskiego Centrum Kultury
(na I piętrze)

Dysponując bardzo ładną modelarnią lotniczą, zlokalizowaną w centrum Bemowa, urządzoną na powierzchni około 120 m2, dobrze wyposażoną w sprzęt specjalistyczny i materiały, przygotowaliśmy ofertę zajęć modelarskich dedykowaną dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów (pasjonatów modelarstwa i lotnictwa) i odbywają się w pięciu grupach, we wszystkie dni tygodnia.

Dzieci budując najprostsze formy modeli latających (z papieru/kartonu i deseczek z drewna balsowego) będą poznawały podstawowe narzędzia i materiały oraz rozwijały wyobraźnię i uczyły się kultury technicznej.

Zajęcia grupowe, to także świetna okazja do nauczenia się pracy w zespole. „Smyki” (tak nazwaliśmy grupę dla najmłodszych) przebywając 75 minut w atmosferze pięknej pracowni modelarskiej, będą poznawać fundamentalne zasady lotu, podstawowe elementy obiektów latających i tym samym nauczą się rozpoznawać je w rzeczywistej przestrzeni powietrznej. W naszym Aeromodelklubie zainstalowany jest doskonały, modelarski symulator lotu. Młody adept stoi przed dużym ekranem i trzymając prawdziwy nadajnik aparatury sterującej, steruje wirtualnym modelem w bardzo realistycznej scenerii wirtualnego lotniska. W programie zajęć dla „Smyków” znajdą się także loty na tymże symulatorze.

Zapraszamy serdecznie.

Przedział wiekowy

7-8 lat

Koszt

Pełna cena – 120 zł miesięcznie
Cena ze zniżką – 108 zł miesięcznie

Termin
od 14 września 2020

2 razy tygodniowo (w poniedziałki i czwartki, w godz. 14.30-15.45)

Miejsce Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola, ul. Powstańców Śląskich 108A (wejście nad Rossmanem)

Aeromodelklub Bemowskiego Centrum Kultury
(na I piętrze)

Kontakt
bogdan.wierzba@bemowskie.pl, tel. 519-047-135 w godz. 10:00 – 17:00 od poniedziałku do piątku w przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail – oddzwonimy lub odpiszemy
Instruktor
Zuzanna Smolec 
Studentka IV roku studiów Akademii Sztuki Wojennej  o specjalności organizacje lotnicze, jak również pilotka szybowcowa. Szkolenie szybowcowe ukończyła w Aeroklubie Ziemi Piotrkowskiej. Od kilku lat współpracuje z Aeromodelklubem BCK – podczas imprez modelarskich.
UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola, ul. Powstańców Śląskich 108A (wejście nad Rossmanem)

Aeromodelklub Bemowskiego Centrum Kultury
(na I piętrze)

Ikona telefonu