Aeromodelklub – SMYKI

Zdjęcie Aeromodelklub – SMYKI
UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola, ul. Powstańców Śląskich 108A (wejście nad Rossmanem)

Aeromodelklub Bemowskiego Centrum Kultury
(na I piętrze)

Dysponując bardzo ładną modelarnią lotniczą w centrum Bemowa, na powierzchni około 120 m2, wyposażoną w sprzęt specjalistyczny i materiały, przygotowaliśmy ofertę zajęć modelarskich dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych instruktorów (pasjonatów modelarstwa i lotnictwa) – w pięciu grupach, we wszystkie dni tygodnia. Dzieci budując najprostsze formy modeli latających (z papieru/kartonu i deseczek z drewna balsowego) będą poznawały podstawowe narzędzia i materiały oraz rozwijały wyobraźnię i uczyły się kultury technicznej. Zajęcia grupowe, to także świetna okazja do nauczenia się pracy w zespole. „Smyki” (tak nazwaliśmy grupę dla najmłodszych) przebywając 75 minut w pięknej pracowni modelarskiej, będą poznawać fundamentalne zasady lotu, podstawowe elementy obiektów latających i tym samym nauczą się rozpoznawać je w rzeczywistej przestrzeni powietrznej. W naszym Aeromodelklubie zainstalowany jest doskonały, modelarski symulator lotu. Młody adept stoi przed dużym ekranem i trzymając prawdziwy nadajnik aparatury sterującej, steruje wirtualnym modelem w bardzo realistycznej scenerii wirtualnego lotniska. W programie zajęć dla „Smyków” znajdą się także loty na tymże symulatorze. Zapraszamy serdecznie.

Przedział wiekowy

7-8 lat

Koszt

Pełna cena ? 134 zł miesięcznie
Cena ze zniżką ? 120,60 zł miesięcznie

Termin

od 16 września 2021

2 razy tygodniowo (w poniedziałki i czwartki, w godz. 15:30-16:45)

Miejsce Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola, ul. Powstańców Śląskich 108A (wejście nad Rossmanem)

Aeromodelklub Bemowskiego Centrum Kultury
(na I piętrze)

Kontakt

bogdan.wierzba@bemowskie.pl, tel. 519-047-135 w godz. 9:30 ? 17:30 od poniedziałku do piątku w przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail ? oddzwonimy lub odpiszemy

Instruktor

Zuzanna Smolec

Studentka I roku studiów magisterskich Akademii Sztuki Wojennej na kierunku Lotnictwo (specjalność zarządzanie bezpieczeństwem w lotnictwie cywilnym).

Miłość do awiacji przekazał jej tata modelarz, z którym od najmłodszych lat, wolny czas spędzała na lotnisku.

W marcu 2016 roku rozpoczęła szkolenie szybowcowe w Aeroklubie Ziemi Piotrkowskiej i po 4 latach jest licencjonowaną pilotką szybowcową.

Od kilku lat aktywnie współpracuje z Aeromodelklubem BCK – podczas imprez modelarskich, a w tym roku zaczęła prowadzić zajęcia modelarskie dla grupy początkującej Smyki 1.

UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola, ul. Powstańców Śląskich 108A (wejście nad Rossmanem)

Aeromodelklub Bemowskiego Centrum Kultury
(na I piętrze)

Ikona telefonu