Aeromodelklub – Wakacje w modelarni

Zdjęcie Aeromodelklub – Wakacje w modelarni
UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH, DOROŚLI
Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola, ul. Powstańców Śląskich 108A (wejście nad Rossmanem)

Dysponując bardzo ładną modelarnią lotniczą, zlokalizowaną w centrum Bemowa, urządzoną na powierzchni około 120 m2, dobrze wyposażoną w sprzęt specjalistyczny i materiały, przygotowaliśmy dla Państwa WAKACYJNĄ ofertę zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych – we wtorki i piątki, w godzinach od 17:30 do 19:30.
Grupa „Wakacje w modelarni” dedykowana jest dla średniozaawansowanych w wieku od 10 lat. Zajęcia poprowadzi instr. Jan Krolik, który jest wychowankiem Aeromodelklubu, studentem III roku na Wydziale MEiL Politechniki Warszawskiej. Jest aktywnym zawodnikiem startującym w konkurencji halowych modeli akrobacyjnych i członkiem Kadry Narodowej Aeroklubu Polskiego. Janek jest też pilotem szybowcowym w Aeroklubie Warszawskim.

Istnieje możliwość zapisania się na cały miesiąc, na 3 lub 2 tygodnie, jak również na jeden tydzień – należy tylko wybrać właściwy szablon płatności. Zgodnie z Regulaminem zajęć i warsztatów BCK, zniżka przysługuje osobom posiadającym Warszawską Kartę Miejską lub Kartę Dużej Rodziny.

W ramach zajęć sierpniowych, planujemy samodzielny montaż klubowej drukarki 3D.

Poznawanie nowych technik i technologii, wykorzystywanie specjalistycznych materiałów, mini-elektronarzędzi, radiowych aparatur sterujących, silników napędowych i urządzeń elektronicznych, to także nieograniczone możliwości uczenia się kultury technicznej. Przygoda z Aeromodelklubem ułatwia naukę w szkole – na wszystkich jej etapach.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Miejsce Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola, ul. Powstańców Śląskich 108A (wejście nad Rossmanem)
UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH, DOROŚLI
Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola, ul. Powstańców Śląskich 108A (wejście nad Rossmanem)
Ikona telefonu