Akrobatyka 1E i 2E

Zdjęcie Akrobatyka 1E i 2E
UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Szkoła Podstawowa nr 364, ul. Andriollego 1

Dyscyplina sportowa, która polega na wykonywaniu układów ćwiczeń akrobatycznych o różnym stopniu trudności, obejmuje ćwiczenia w parach i grupach, a także ćwiczenia indywidualne i synchroniczne.
Zajęcia zawierają w sobie elementy gimnastyki sportowej, akrobatycznej. Ćwiczenia kondycyjne, sprawnościowe i techniczne służące jako rozgrzewka przygotowują do dalszych zadań, między innymi przewrotów, przerzutów i stania na rękach, a w kolejnym etapie również trudniejszych jak przejścia czy salta. Zajęcia kształtują koordynację i pamięć ruchową, umiejętność koncentracji, podzielności uwagi i systematyczność w pracy. Każdy trening zawiera również schemat ćwiczeń rozciągających, które przydadzą się każdemu celem poprawienia mobilności ciała i lepszego samopoczucia. Przeznaczone dla wszystkich dzieci bez przeciwwskazań zdrowotnych.

Przedział wiekowy

Gr. 1 6-9 lat
Gr. 2 8-12 lat

Koszt

80 zł, ze zniżką 72 zł

Czas trwania

od września 2020

Termin

Gr. 1 soboty, godz. 10:00-11:00
Gr. 2 soboty, godz. 11:00-12:00

Miejsce Szkoła Podstawowa nr 364, ul. Andriollego 1
Kontakt

akrobatyka@bemowskie.pl, 500 096 853 w godz. 10:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku
w przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail – oddzwonimy lub odpiszemy

Instruktor

Karol Susabowski
Certyfikowany trener akrobatyki sportowej. Z aktywnością ruchowa zaprzyjaźniony od zawsze. Przez lata kapitan drużyny siatkarskiej w której chętnie gra do dzisiaj. Jako nastolatek skierował swoje zainteresowania w stronę treningu osobistego, rozwoju umiejętności i pracy nad własnym ciałem. W miarę wzrostu umiejętności i sprawności fizycznej zaczął zgłębiać teorie i zasady akrobatyki sportowej.

UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Szkoła Podstawowa nr 364, ul. Andriollego 1
Ikona telefonu