Akrobatyka gr. 1B, 2B, 3B, 4B

Zdjęcie Akrobatyka gr. 1B, 2B, 3B, 4B
UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Szkoła Podstawowa nr 316, ul. Szobera 1/3

Dyscyplina sportowa, która polega na wykonywaniu układów ćwiczeń akrobatycznych o różnym stopniu trudności, obejmuje ćwiczenia w parach i grupach, a także ćwiczenia indywidualne i synchroniczne.

Grupa 1B – grupa początkująca
Grupa 2B – poziom ponad początkujący (uczestnicy mają opanowane podstawy – przewroty, stanie na rekach, mostek i przerzut bokiem/gwiazda)
Grupa 3B – poziom średniozaawansowany (uczestnicy mają opanowane podstawy – przewroty, stanie na rekach, mostek, przerzut bokiem/gwiazda)
Grupa 4B – poziom ponad średniozaawansowany (uczestnicy mają opanowane podstawy – przewroty, stanie na rekach, mostek i przerzut bokiem/gwiazda, przejścia w przód i w tył)

Zajęcia zawierają w sobie elementy gimnastyki sportowej, akrobatycznej. Ćwiczenia kondycyjne, sprawnościowe i techniczne służące jako rozgrzewka przygotowują do dalszych zadań, między innymi przewrotów, przerzutów i stania na rękach, a w kolejnym etapie również trudniejszych jak przejścia czy salta. Zajęcia kształtują koordynację i pamięć ruchową, umiejętność koncentracji, podzielności uwagi i systematyczność w pracy. Każdy trening zawiera również schemat ćwiczeń rozciągających, które przydadzą się każdemu celem poprawienia mobilności ciała i lepszego samopoczucia. Przeznaczone dla wszystkich dzieci bez przeciwwskazań zdrowotnych.

Koszt

Pełna cena:
80 zł / miesiąc
Cena ze zniżką:
72 zł / miesiąc

Wpłata do

pierwszych zajęć w danym miesiącu

Czas trwania

od września 2020

Termin

Grupa 0B – soboty 9:00
Grupa 1B
– soboty 10:00
Grupa 2B – soboty 11:00
Grupa 3B – soboty 12:00
Grupa 4B – soboty 13:00

Miejsce Szkoła Podstawowa nr 316, ul. Szobera 1/3
Kontakt

akrobatyka@bemowskie.pl, 500 096 853
w godz. 10:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku
w przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail – oddzwonimy lub odpiszemy

Instruktor

Łukasz Czwojdziński certyfikowany trener akrobatyki sportowej. Jednocześnie wychowawca kolonijny i trener na obozach akrobatycznych. Ukończył szkolenie instruktorskie z metodyki pracy na zajęciach sportowych z dziećmi przedszkolnymi i szkolnymi. Specjalizuje się w treningach ogólnorozwojowych i akrobatyce sportowe.

UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Szkoła Podstawowa nr 316, ul. Szobera 1/3
Ikona telefonu