Akrobatyka gr. 1A, 2A, 3A

Zdjęcie Akrobatyka gr. 1A, 2A, 3A
UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Hala Wola, ul. Człuchowska 25
wejście w połowie bazarku od ul. Człuchowskiej

Dyscyplina sportowa, która polega na wykonywaniu układów ćwiczeń akrobatycznych o różnym stopniu trudności, obejmuje ćwiczenia w parach i grupach, a także ćwiczenia indywidualne i synchroniczne.

 

Zajęcia zawierają w sobie elementy gimnastyki sportowej, akrobatycznej. Ćwiczenia kondycyjne, sprawnościowe i techniczne służące jako rozgrzewka przygotowują do dalszych zadań, między innymi przewrotów, przerzutów i stania na rękach, a w kolejnym etapie również trudniejszych jak przejścia czy salta. Zajęcia kształtują koordynację i pamięć ruchową, umiejętność koncentracji, podzielności uwagi i systematyczność w pracy. Każdy trening zawiera również schemat ćwiczeń rozciągających, które przydadzą się każdemu celem poprawienia mobilności ciała i lepszego samopoczucia. Przeznaczone dla wszystkich dzieci bez przeciwwskazań zdrowotnych.

Grupa 1A – poczatkująca – (6-9 lat)
Grupa 2A – średniozaawansowana – (8-12 lat)
Grupa 3A – zaawansowana – (10-14 lat)

Koszt

Zajęcia 2x w tygodniu: 140 zł miesięcznie/126 zł ze zniżką miesięcznie

Zajęcia 1x w tygodniu: 84 zł miesięcznie/75,6 zł ze zniżką miesięcznie

(zniżka dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny lub Karty Warszawiaka)

Wpłata do

pierwszych zajęć w danym miesiącu

Czas trwania

od września 2021

Termin


Grupa 1A
– soboty 10:00
Grupa 2A – soboty 11:00
Grupa 3A – soboty 12:00

Miejsce Hala Wola, ul. Człuchowska 25
wejście w połowie bazarku od ul. Człuchowskiej
Kontakt

ewa.swietlik@bemowskie.pl, 506 878  882
w godz. 10:00 ? 15:00 od poniedziałku do piątku
w przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail ? oddzwonimy lub odpiszemy

Instruktor

Mateusz Czwojdziński 
Dyplomowany trener akrobatyki sportowej z licencją trenerską Polskiego Związku Gimnastycznego, instruktor rekreacji ruchowej, dyplomowany wychowawca kolonijny, kierownik szkolnych wycieczek i imprez kulturalnych. Z aktywnością ruchową zaprzyjaźniony od zawsze. Jako dziecko był członkiem harcerstwa, gdzie osiągał różne funkcje uczestnicząc w obozach wyjazdowych. Z zespołem Pieśni i Tańca Varsovia występował między innymi na deskach Teatru Narodowego, Teatru Żydowskiego, w Łazienkach, Pałacu Kultury i Nauki czy podczas wizyty w Watykanie u Papieża Jana Pawła II. Przez jakiś czas poszedł w stronę treningu siłowego jednak w miarę wzrostu umiejętności i sprawności zaczął zgłębiać teorię i zasady Kalisteniki oraz akrobatyki sportowej. Zajęcia z dziećmi i młodzieżą prowadzi od 7 lat, stwarza pozytywną atmosferę w grupie ćwiczących tak, aby przyswajanie wiedzy, wykonywanie ćwiczeń i nauka kolejnych elementów sprawiały uczestnikom radość i aby nie zabrakło im motywacji do dalszego osobistego rozwoju.

 

UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Hala Wola, ul. Człuchowska 25
wejście w połowie bazarku od ul. Człuchowskiej
Ikona telefonu