Akrobatyka PLUS gr. 2A, 3A

Zdjęcie Akrobatyka PLUS gr. 2A, 3A
UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Szkoła Podstawowa nr 357, ul. Zachodzącego Słońca 25

Zajęcia odbywaj się w dwóch lokalizacjach.
Poniedziałki w Szkole Podstawowej 357, ul. Zachodzącego Słońca 25
Środy w Szkole Podstawowej 150, ul. Thommego 1

Dyscyplina sportowa, która polega na wykonywaniu układów ćwiczeń akrobatycznych o różnym stopniu trudności, obejmuje ćwiczenia w parach i grupach, a także ćwiczenia indywidualne i synchroniczne. 

Gr. PLUS 2A – poziom ponad początkujący (uczestnicy wykonują przewroty, przerzut bokiem, stanie na rękach)
Gr. PLUS 3A – poziom średniozaawansowany (uczestnicy maja opanowane przewroty, przerzut bokiem, mostek, przejście w przód/tył, stanie na rękach)

Zajęcia zawierają w sobie elementy gimnastyki sportowej, akrobatycznej. Ćwiczenia kondycyjne, sprawnościowe i techniczne służące jako rozgrzewka przygotowują do dalszych zadań, między innymi przewrotów, przerzutów i stania na rękach, a w kolejnym etapie również trudniejszych jak przejścia czy salta. Zajęcia kształtują koordynację i pamięć ruchową, umiejętność koncentracji, podzielności uwagi i systematyczność w pracy. Każdy trening zawiera również schemat ćwiczeń rozciągających, które przydadzą się każdemu celem poprawienia mobilności ciała i lepszego samopoczucia. Przeznaczone dla wszystkich dzieci bez przeciwwskazań zdrowotnych.

Przedział wiekowy

Gr. PLUS  2A – 7-10 lat
Gr. PLUS  3A – 8-12 lat

Koszt

Pełna cena:
140 zł / miesiąc
Cena ze zniżką
126 zł / miesiąc

(zniżka dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny lub Karty Warszawiaka)

Wpłata do

pierwszych zajęć danego miesiąca

Czas trwania

od września 2021

Termin

Gr. PLUS 2A – poniedziałki i środy godz. 17:00-18:00
Gr. PLUS 3A – poniedziałki i środy, godz. 18:00-19:00

Miejsce Szkoła Podstawowa nr 357, ul. Zachodzącego Słońca 25

Zajęcia odbywaj się w dwóch lokalizacjach.
Poniedziałki w Szkole Podstawowej 357, ul. Zachodzącego Słońca 25
Środy w Szkole Podstawowej 150, ul. Thommego 1

Kontakt

ewa.swietlik@bemowskie.pl, 506 878 882
w godz. 10:00 ? 15:00 od poniedziałku do piątku
w przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail ? oddzwonimy lub odpiszemy

Instruktor

Mariola Moskwiak ? Czwojdzińska
Dyplomowany trener klasy II –  akrobatyka sportowa, z licencją trenerską Polskiego Związku Gimnastycznego, certyfikowany instruktor tańca i trener sportowy ze specjalnością taniec sportowy. Dyplomowana kierownik obozów oraz wychowawca kolonijny. Od dziecka związana z aktywnością fizyczną i artystyczną, tańczyła w zespołach ludowych i tanecznych (Varsovia, Gawęda, Fasolinki), uczęszczała do Państwowej Szkoły Muzycznej im. Grażyny Bacewicz (skrzypce), Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im Romana Turczynowicza w Warszawie oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Ukończyła 3-letni kurs artystyczny prowadzony w LXXXVI Liceum Ogólnokształcącym im. Batalionu Zośka. Studiowała na Uniwersytecie Warszawskim, kierunek Muzykologia. Zajęcia z dziećmi prowadzi od 9 lat ( w wieku od 4 do 18 lat), jej misją jest rozwój artystyczny i sportowy młodych pokoleń, motywowanie do działania, budowanie wiary w siebie i więzi koleżeńskich, wspomaganie rozwoju motorycznego i kondycji, kształtowanie kulturalnych i wrażliwych artystycznie i muzycznie dusz.

Mateusz Czwojdziński
Dyplomowany trener akrobatyki sportowej z licencją trenerską Polskiego Związku Gimnastycznego, instruktor rekreacji ruchowej, dyplomowany wychowawca kolonijny, kierownik szkolnych wycieczek i imprez kulturalnych. Z aktywnością ruchową zaprzyjaźniony od zawsze. Jako dziecko był członkiem harcerstwa, gdzie osiągał różne funkcje uczestnicząc w obozach wyjazdowych. Z zespołem Pieśni i Tańca Varsovia występował między innymi na deskach Teatru Narodowego, Teatru Żydowskiego, w Łazienkach, Pałacu Kultury i Nauki czy podczas wizyty w Watykanie u Papieża Jana Pawła II. Przez jakiś czas poszedł w stronę treningu siłowego jednak w miarę wzrostu umiejętności i sprawności zaczął zgłębiać teorię i zasady Kalisteniki oraz akrobatyki sportowej. Zajęcia z dziećmi i młodzieżą prowadzi od 7 lat, stwarza pozytywną atmosferę w grupie ćwiczących tak, aby przyswajanie wiedzy, wykonywanie ćwiczeń i nauka kolejnych elementów sprawiały uczestnikom radość i aby nie zabrakło im motywacji do dalszego osobistego rozwoju.

 

UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Szkoła Podstawowa nr 357, ul. Zachodzącego Słońca 25

Zajęcia odbywaj się w dwóch lokalizacjach.
Poniedziałki w Szkole Podstawowej 357, ul. Zachodzącego Słońca 25
Środy w Szkole Podstawowej 150, ul. Thommego 1

Ikona telefonu