Akrobatyka PLUS gr. 2A, 3A

Zdjęcie Akrobatyka PLUS gr. 2A, 3A
UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Szkoła Podstawowa nr 357, ul. Zachodzącego Słońca 25

SP 357 przy ul. Zachodzącego Słońca 25 i SP 150 przy ul. Thommego 1

Dyscyplina sportowa, która polega na wykonywaniu układów ćwiczeń akrobatycznych o różnym stopniu trudności, obejmuje ćwiczenia w parach i grupach, a także ćwiczenia indywidualne i synchroniczne. 

Gr. Plus 2A – poziom średniozaawansowany (opanowane przewroty, przerzuty, przejście w przód, stanie na rękach, mostki, średni stopień rozciągnięcia).
Gr. Plus 3A – poziom zaawansowany (uczestnicy mają opanowane przewroty, przerzuty, przejście w przód i w tył, stanie na rękach, mostki, wysoki stopień rozciągnięcia).

Zajęcia zawierają w sobie elementy gimnastyki sportowej, akrobatycznej. Ćwiczenia kondycyjne, sprawnościowe i techniczne służące jako rozgrzewka przygotowują do dalszych zadań, między innymi przewrotów, przerzutów i stania na rękach, a w kolejnym etapie również trudniejszych jak przejścia czy salta. Zajęcia kształtują koordynację i pamięć ruchową, umiejętność koncentracji, podzielności uwagi i systematyczność w pracy. Każdy trening zawiera również schemat ćwiczeń rozciągających, które przydadzą się każdemu celem poprawienia mobilności ciała i lepszego samopoczucia. Przeznaczone dla wszystkich dzieci bez przeciwwskazań zdrowotnych.

 

Przedział wiekowy

Gr. 2A – 7-10 lat
Gr. 3A – 9-12 lat

Koszt

Pełna cena:
110 zł / miesiąc
Cena ze zniżką:
100 zł / miesiąc

Wpłata do

pierwszych zajęć w danym miesiącu

Czas trwania

od września 2020

Termin

Gr. 2A
Poniedziałki
 (SP 357 przy ul. Zachodzącego Słońca 25)
Środy (SP 150 przy ul. Thommego 1)
Godz. 17:00-18:00

Gr. 3A
Poniedziałki (SP 357 przy ul. Zachodzącego Słońca 25)
Środy (SP 150 przy ul. Thommego 1)
Godz. 18:00-19:00

Miejsce Szkoła Podstawowa nr 357, ul. Zachodzącego Słońca 25

SP 357 przy ul. Zachodzącego Słońca 25 i SP 150 przy ul. Thommego 1

Kontakt

akrobatyka@bemowskie.pl, 500 096 853
w godz. 10:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku
w przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail – oddzwonimy lub odpiszemy

Instruktor

Zajęcia prowadzone będa w tym roku przez instruktor Mariolę Moskwiak – Czwojdzińską i trenera Mateusza Czwojdzińskiego

Mariola Moskwiak – Czwojdzińska

Certyfikowana instruktor tańca i akrobatyki sportowej oraz trener sportu o specjalności taniec sportowy.  JEdnocześnie wychowawca kolonijny i kierownik wypoczynku na obozach akrobatycznych. Absolwentka Szkoły Muzycznej 1 st. im. Grażyny Bacewicz oraz im. Fryderyka Chopina i Warszawskiej Szkoły Baletowej. Ukończyła 3-letni kurs artystyczny prowadzony w LXXXVI Liceum Ogólnokształcącym im. Batalionu “Zośka”, oraz studiowała Muzykologię na Uniwersytecie Warszawskim. Występowała między innymi na deskach dużej i małej sceny Teatru Wielkiego, w Teatrze Dramatycznym, Teatrze Roma i Sali Kongresowej.

Mateusz Czwojdziński 

Certyfikowany instruktor rekreacji ruchowej, trener akrobatyki sportowej i instruktor gier zespołowych. Jednocześnie wychowawca kolonijny oraz kierownik wycieczek i szkolnych imprez kulturalnych. Specjalizuje się w treningach siłowych, ogólnorozwojowych, kondycyjnych, akrobatyce sportowej. Dodatkowo interesuje się Kalisteniką, której ćwiczenia wykorzystuje w prowadzonych zajęciach.

UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Szkoła Podstawowa nr 357, ul. Zachodzącego Słońca 25

SP 357 przy ul. Zachodzącego Słońca 25 i SP 150 przy ul. Thommego 1

Ikona telefonu