„Art & relax” – warsztaty plastyczne po angielsku

Zdjęcie „Art & relax” – warsztaty plastyczne po angielsku
LICEALIŚCI I STUDENCI, DOROŚLI
Hala Wola, ul. Człuchowska 25
wejście w połowie bazarku od ul. Człuchowskiej

“ART & RELAX” to cykl kreatywnych warsztatów plastycznych, których głównym celem jest rozwijanie wyobraźni, wrażliwości i kreatywności oraz redukcja stresu. Zajęcia prowadzone w języku angielskim, co dodatkowo pozwala na praktykę języka obcego w formie swobodnego zanurzenia w nim.
Każde spotkanie oparte jest o inną technikę plastyczną / temat, dzięki czemu uczestnicy będą mogli poznać różnorodne formy twórczej ekspresji. Celem zajęć nie jest doskonalenie konkretnej techniki plastycznej, ale przede wszystkim rozwijanie kreatywności i wrażliwości. Będziemy korzystać z łatwo dostępnych, popularnych materiałów plastycznych. Doświadczenie czy umiejętności plastyczne nie są wymagane. Zajęcia będą prowadzone w języku angielskim, pozwalając na naturalny kontakt z językiem obcym podczas swobodnej rozmowy.
Zajęcia są dedykowane dla osób (dorośli i młodzież), które:
• lubią malować, rysować, tworzyć,
• chciałyby spędzić czas w twórczy sposób, w przyjemnej i relaksującej atmosferze, rozwinąć swoją kreatywność i wyobraźnię,
• potrafią komunikować się w języku angielskim (poziom B+, nie musi być biegły) i chciałyby poćwiczyć tę komunikację w naturalny sposób.

Przedział wiekowy

od 16 lat

Koszt

130 zł miesięcznie, 117 zł miesięcznie ze zniżką (zniżka dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny lub Karty Warszawiaka)

Miejsce Hala Wola, ul. Człuchowska 25
wejście w połowie bazarku od ul. Człuchowskiej
Kontakt

Ewa Świetlik
mail: ewa.swietlik@bemowskie.pl, tel. 506 878 882

Instruktor

Anita Rudomina
Mieszkanka Bemowa, pracuje jako tłumacz, głównie napisów do filmów oraz edukator. Absolwentka kursów: MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction), STEAM, Energy Medicine, WWO (Wysoko Wrażliwe Osoby), praktyk Theta Healing oraz instruktor Laughter Yoga. Od siedmiu lat prowadzi kursy i zajęcia antystresowe i kreatywne dla dzieci i dorosłych. Wielbicielka sztuki i propagatorka ochrony wrażliwości, mama, tancerka i miłośniczka kotów.

LICEALIŚCI I STUDENCI, DOROŚLI
Hala Wola, ul. Człuchowska 25
wejście w połowie bazarku od ul. Człuchowskiej
Ikona telefonu