Balet

Zdjęcie Balet
DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM, UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Szkoła Podstawowa nr 306, ul. Tkaczy 27

Ćwiczenia baletowe pomagają kształtować prawidłową postawę ciała oraz koordynację ruchową, kształtują świadomość ruchu i wdzięk.
Jednocześnie mają na celu wypracowanie u dzieci poczucia rytmu i zaprzyjaźnienia się z muzyką, dzięki towarzyszącej zajęciom muzyce klasycznej z najpiękniejszych przedstawień baletowych. Dzieci mają możliwość rozwijania naturalnej, spontanicznej potrzeby ruchu i tańca.
Obok profesjonalnych ćwiczeń baletowych takich jak plie, grand battement czy fondue, wprowadzane są improwizacje do muzyki klasycznej oraz zabawy działające na wyobraźnię dziecka. Nauczone elementy tańca łączone są w małe etiudy taneczne i układy choreograficzne które zostaną przedstawione jako podsumowanie osiągniętych postępów.

W związku z odbiorem dzieci ze świetlicy zajęcia są dedykowane, tylko dzieciom uczęszczającym do szkoły i przedszkola przy ul. Tkaczy 27.

 

Przedział wiekowy

Gr. 1 – 4-6 lat
Gr. 2 – 7-9 lat

Koszt

Pełna cena – 100 zł miesięcznie
Cena ze zniżką – 90 zł miesięcznie (zniżka dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny lub Karty Warszawiaka)

Czas trwania

od września 2021

Termin

Gr. 1 – piątek, godz. 15:15-16:05
Gr. 2 – piątek, godz. 16:15-17:05

Miejsce Szkoła Podstawowa nr 306, ul. Tkaczy 27
Kontakt

ewa.swietlik@bemowskie.pl, 506 878 882 w godz. 10:00 ? 15:00 od poniedziałku do piątku
w przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail ? oddzwonimy lub odpiszemy

Instruktor

Klaudia Optułowicz – Założycielka pracowni ART MACHINE DANCE STUDIO. Z wykształcenia pedagog przedszkolny i wczesnoszkolny. Dyplomowana instruktorka tańca i akrobatyki. Specjalizuje się w technikach: modern jazz, jazz, balet, taniec współczesny, akrobatyka. Czynny nauczyciel tańca od 2010 roku. W swojej pracy ceni kontakt z dziećmi, które są dla niej ogromną inspiracją do tworzenia choreografii. Pracuje w oparciu o autorskie programy, tworząc spektakle taneczne z dziećmi w każdym wieku. Dba o estetykę oraz artystyczną stronę występów.

DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM, UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Szkoła Podstawowa nr 306, ul. Tkaczy 27
Ikona telefonu