Balet

Zdjęcie Balet
UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Szkoła Podstawowa nr 364, ul. Andriollego 1

Ćwiczenia baletowe pomagają kształtować prawidłową postawę ciała oraz koordynację ruchową, kształtują świadomość ruchu i wdzięk.
Jednocześnie mają na celu wypracowanie u dzieci poczucia rytmu i zaprzyjaźnienia się z muzyką, dzięki towarzyszącej zajęciom muzyce klasycznej z najpiękniejszych przedstawień baletowych. Dzieci mają możliwość rozwijania naturalnej, spontanicznej potrzeby ruchu i tańca.
Obok profesjonalnych ćwiczeń baletowych takich jak plie, grand battement czy fondue, wprowadzane są improwizacje do muzyki klasycznej oraz zabawy działające na wyobraźnię dziecka. Nauczone elementy tańca łączone są w małe etiudy taneczne i układy choreograficzne które zostaną przedstawione jako podsumowanie osiągniętych postępów.

Przedział wiekowy

Gr. 1 – 4-6 lat
Gr. 2 – 7-9 lat
Gr. 3 – 4-6 lat

Koszt

Pełna cena – 80 zł miesięcznie
Cena ze zniżką – 72 zł miesięcznie

Czas trwania

od września 2020

Termin

Gr. 1 – czwartki, godz. 16:30-17:15
Gr. 2 – czwartki, godz. 15:15-16:00
Gr. 3 – czwartki, godz. 17:30-18:15

Miejsce Szkoła Podstawowa nr 364, ul. Andriollego 1
Kontakt

ewa.swietlik@bemowskie.pl, 506 878 882 w godz. 10:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku
w przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail – oddzwonimy lub odpiszemy

Instruktor

Anna Waśko

Pedagog, animator społeczno-kulturalny, dyplomowany instruktor tańca, choreograf. Absolwentka Wydziału Filologicznego Uniewersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Nauk Humanistycznych Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika. Czynnie związana z tańcem od 23 lat. Od 2009 roku udziela się także w projektach teatralnych (zarówno krajowych jak i międzynarodowych). Uczestniczka szkoleń z zakresu terapii tańcem, muzykoterapii i pedagogiki, krajowych i międzynarodowych warsztatów tanecznych w obrębie m.in. tańca baletowego, a także tańca ludowego. Na co dzień pracuje z dziećmi oraz młodzieżą. Otwarta na nowe doświadczenia, czerpie inspiracje z innych kultur i otaczającego ją świata. Czynna tancerka zespołu ,,Woda na Młyn”.

UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Szkoła Podstawowa nr 364, ul. Andriollego 1
Ikona telefonu