Balet

Zdjęcie Balet
UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Szkoła Podstawowa nr 364, ul. Andriollego 1

Ćwiczenia baletowe pomagają kształtować prawidłową postawę ciała oraz koordynację ruchową, kształtują świadomość ruchu i wdzięk.
Jednocześnie mają na celu wypracowanie u dzieci poczucia rytmu i zaprzyjaźnienia się z muzyką, dzięki towarzyszącej zajęciom muzyce klasycznej z najpiękniejszych przedstawień baletowych. Dzieci mają możliwość rozwijania naturalnej, spontanicznej potrzeby ruchu i tańca.
Obok profesjonalnych ćwiczeń baletowych takich jak plie, grand battement czy fondue, wprowadzane są improwizacje do muzyki klasycznej oraz zabawy działające na wyobraźnię dziecka. Nauczone elementy tańca łączone są w małe etiudy taneczne i układy choreograficzne które zostaną przedstawione jako podsumowanie osiągniętych postępów.

Przedział wiekowy

Gr. 1 – 4-6 lat
Gr. 2 – 7-9 lat
Gr. 3 – 4-6 lat

Koszt

Pełna cena – 80 zł miesięcznie
Cena ze zniżką – 72 zł miesięcznie

Czas trwania

od września 2020

Termin

Gr. 1 – czwartki, godz. 16:30-17:15
Gr. 2 – czwartki, godz. 15:15-16:00
Gr. 3 – czwartki, godz. 17:30-18:15

Miejsce Szkoła Podstawowa nr 364, ul. Andriollego 1
Kontakt

ewa.swietlik@bemowskie.pl, 506 878 882 w godz. 10:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku
w przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail – oddzwonimy lub odpiszemy

Instruktor

Klaudia Optułowicz
natalia_krzemienska

Założycielka pracowni ART MACHINE DANCE STUDIO. Z wykształcenia pedagog przedszkolny i wczesnoszkolny. Dyplomowana instruktorka tańca i akrobatyki. Specjalizuje się w technikach: modern jazz, jazz, balet, taniec współczesny, akrobatyka. Czynny nauczyciel tańca od 2010 roku. W swojej pracy ceni kontakt z dziećmi, które są dla niej ogromną inspiracją do tworzenia choreografii. Pracuje w oparciu o autorskie programy, tworząc spektakle taneczne z dziećmi w każdym wieku. Dba o estetykę oraz artystyczną stronę występów.

UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Szkoła Podstawowa nr 364, ul. Andriollego 1
Ikona telefonu