Balet

Zdjęcie Balet
DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM, UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Hala Wola, ul. Człuchowska 25
wejście w połowie bazarku od ul. Człuchowskiej

Ćwiczenia baletowe pomagają kształtować prawidłową postawę ciała oraz koordynację ruchową, kształtują świadomość ruchu i wdzięk. Jednocześnie mają na celu wypracowanie u  dzieci poczucia rytmu i zaprzyjaźnienia się z muzyką. Obok profesjonalnych ćwiczeń baletowych takich jak plie, grand battement czy fondue, wprowadzane są improwizacje do muzyki klasycznej oraz zabawy działające na wyobraźnię dziecka.

 

Przedział wiekowy

gr.1 – 4-6 lat
gr.2 – 7-9 lat

Koszt

100 zł / 90 zł ze zniżką miesięcznie (zniżka dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny lub Karty Warszawiaka)

Termin

gr.1 – poniedziałek 17:15-18:05
gr.2 – poniedziałek 18:15-19:05

Miejsce Hala Wola, ul. Człuchowska 25
wejście w połowie bazarku od ul. Człuchowskiej
Kontakt

Ewa Świetlik ewa.swietlik@bemowskie.pl, 506 878 882 w godz. 10:00-15:00 od poniedziałku do piątku w przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail – oddzwonimy lub odpiszemy

Instruktor

Anna Waśko

Pedagog, animator społeczno-kulturalny, dyplomowany instruktor tańca, choreograf. Absolwentka Wydziału Filologicznego Uniewersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Nauk Humanistycznych Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika. Czynnie związana z tańcem od 23 lat. Od 2009 roku udziela się także w projektach teatralnych (zarówno krajowych jak i międzynarodowych). Uczestniczka szkoleń z zakresu terapii tańcem, muzykoterapii i pedagogiki, krajowych i międzynarodowych warsztatów tanecznych w obrębie m.in. tańca baletowego, a także tańca ludowego. Na co dzień pracuje z dziećmi oraz młodzieżą. Otwarta na nowe doświadczenia, czerpie inspiracje z innych kultur i otaczającego ją świata. Czynna tancerka zespołu ,,Woda na Młyn”.

DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM, UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Hala Wola, ul. Człuchowska 25
wejście w połowie bazarku od ul. Człuchowskiej
Ikona telefonu