Ceramika poranna

Zdjęcie Ceramika poranna
DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM, UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Szkoła Podstawowa nr 82, ul. Górczewska 201

I piętro budynek BCK, ul. Górczewska 201

Zajęcia kierowane są do dzieci w wieku od 6 do 14 lat. Dzieci zapoznają się z procesem wytwarzania wyrobów z gliny. Doświadczeni instruktorzy nauczą wyrabiania ręcznego przedmiotów ceramicznych wieloma metodami, a w tym z jednego kawałka gliny, przez wydrążanie oraz przy użyciu form. Zajęcia obejmują także prezentację podstawowych metod szkliwienia. Cena obejmuje materiały, narzędzia a także wypały w piecu ceramicznym. Program umożliwia powstawanie dowolnych form.

Z wykształcenia jestem artystą plastykiem po warszawskiej ASP oraz  pedagogiem twórczości po warszawskiej APS. Zawodowo zajmuję się  ceramiką, ilustracją i nauczaniem. Prowadzę zajęcia z ceramiki w BCK  oraz Wolną Szkołę ?Przygoda?, której jestem założycielką. Sztuka i  pedagogika to główny zakres moich zainteresowań, pasji i pracy. Cały  czas dokształcam się w obu tych obszarach, aby móc wspierać twórczość  oraz rozwój dzieci. Pracuję z dziećmi w duchu rodzicielstwa bliskości,  porozumienia bez przemocy, staram się podążać za nimi i ich potrzebami,  oraz dawać dużo wolności twórczej. W naszej wspaniałej pracowni  ceramicznej uczę dzieci cudownego świata pracy z gliną, bogactwa technik  ceramicznych oraz możliwości ekspresji twórczej w tym medium. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą trójki dzieci.

Przedział wiekowy

6-14 lat

Koszt

Pełna cena – 135 zł miesięcznie
Cena ze zniżką – 121,5 zł miesięcznie, (zniżka dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny lub Karty Warszawiaka)

Czas trwania

Gr. 1 Poniedziałek 9.30-11.00
Gr. 2 Wtorek 9.30 – 11.00
Gr. 3 Środa 9.00 – 10.30
Gr. 4 Czwartek 9.30 – 11.00
Gr. 5 Piątek 9.30 – 11.00

Miejsce Szkoła Podstawowa nr 82, ul. Górczewska 201

I piętro budynek BCK, ul. Górczewska 201

Kontakt

Ewa Świetlik, ewa.swietlik@bemowskie.pl, 506 878 882

Instruktor

Eliza Danowska

Ceramiczka, ilustratorka. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, na kierunku malarstwo u prof. Leona Tarasewicza  ze specjalnością techniki ścienne, oraz uczestniczka kursu projektowania książki na wydziale grafiki. Absolwentka Akademii pedagogiki Specjalnej w Warszawie na kierunku pedagogika ogólna, ze specjalizacją pedagogika twórczości. Ukończyła państwowe kursy ceramiczne w Ośrodku Szkoleniowym ?Akademia Łucznica?, gdzie również należy do Stowarzyszenia i działa jako instruktorka. Należy do Związku Ceramików Polskich. Uczestniczka wystaw malarskich i ceramicznych, tworzy rzeźby ceramiczne, land art i wydarzenia typu site specyfic. Na co dzień zajmuje się też ilustracją, głownie dla dzieci. Szczęśliwa mama 3 dzieci. Na co dzień pracuje w Bemowskim Centrum Kultury, gdzie współprowadzi pracownię ceramiki ? Terrytoria?. Bardzo lubi pracować z dziećmi i dorosłymi i prowadzić z nimi zajęcia oraz warsztaty.

DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM, UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Szkoła Podstawowa nr 82, ul. Górczewska 201

I piętro budynek BCK, ul. Górczewska 201

Ikona telefonu