Edycja Wakacyjna – Taniec towarzyski dla dorosłych

LICEALIŚCI I STUDENCI, DOROŚLI, SENIORZY
Szkoła Podstawowa nr 306, ul. Tkaczy 27

sala gimnastyczna (wejście od strony boiska)

Zapraszamy na bezstresowe zajęcia z tańca towarzyskiego! Kurs tańca w parach jest świetną okazją do spędzenia miłych chwil z partnerem. Zajęcia są szczególnie polecane osobom zajętym i przepracowanym, jako recepta na obniżenie poziomu stresu.

W wyjątkowej atmosferze kursanci poznają :
– eleganckie tańce standardowe: walca angielskiego, tango, walca wiedeńskiego, quickstepa
– energiczne tańce latynoamerykańskie – sambę, rumbę, cha chę i jive dodatkowo disco sambę i slowfoxa.

Taniec towarzyski był uprawiany od XX wieku, wywodzi się z tańców salonowych i zabaw ludowych. Początkowo był to taniec dla klas uprzywilejowanych, zaś tańce ludowe zostawiano klasom niższym. Składa się z aż 10 tańców, gdzie poszczególne tańce różnią się pochodzeniem, charakterem, schematem ruchów oraz muzyką

Na zajęcia zapraszamy pary, które zaczynają swoją przygodę na parkiecie.

Ubiór polecany na zajęcia to strój zapewniający swobodę poruszania i dobre samopoczucie.

Uwaga! zapisuje się jedna osoba z pary, cena za parę (za 2 osoby)

Koszt

160 zł /para za miesiąc
144 zł /para za miesiąc z rabatem

Termin

Środy, godz. 18.00 – 19.15 lub 19.30 – 20.45

Miejsce Szkoła Podstawowa nr 306, ul. Tkaczy 27

sala gimnastyczna (wejście od strony boiska)

Kontakt

Ewa Tyburczy, ewa.tyburczy@bemowskie.pl, 798 991 785

Instruktor

Beata Stpiczyńska

Instruktor, który porywa kursantów swoją pasją. Charyzmatyczna tancerka z dużym poczuciem humoru. Zaangażowana i motywująca. Na zajęciach wprowadza bezstresową, radosną atmosferę.

Nauka tańca to jej powołanie. Genetycznie obciążona umiejętnościami dydaktycznymi – w ostatnich trzech pokoleniach jej rodziny było aż 19 nauczycieli! Kursanci opisują ją jako: bardzo cierpliwego instruktora o uspokajającym podejściu.

Dyplomowany instruktor tańca sportowego, tancerka klasy tanecznej B w tańcach latynoamerykańskich, finalistka i zwyciężczyni ogólnopolskich turniejów tańca. Taniec to jej życiowa pasja.

LICEALIŚCI I STUDENCI, DOROŚLI, SENIORZY
Szkoła Podstawowa nr 306, ul. Tkaczy 27

sala gimnastyczna (wejście od strony boiska)

Ikona telefonu

Wpisanie się do newslettera jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych Bemowskiego Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy, zwanego dalej BCK drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 1030). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy z siedzibą w Warszawie (01-459) przy ulicy Górczewskiej 201, które jest Administratorem podanych przeze mnie danych osobowych w celu otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych BCK. Ponadto BCK informuje:Dane podane przez Pana/Panią będą przechowywane do czasu wycofania zgody. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania (sprostowania), usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.Posiada Pan/Pani prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Posiada Pan/Pani prawo do przenoszenia danych. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.W razie pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu z wyznaczonym przez Administratora Inspektorem Ochrony Danych (IOD) pod adresem: ochronadanych@bemowskie.pl Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przekazywane w celu obsługi newslettera upoważnionym pracownikom Administratora i firmie FreshMail Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie (31-406) przy ulicy 29 listopada 155 c; NIP: 6751496393, Regon 123040091, KRS 0000497051 . Pana/Pani dane nie podlegają zautomatyzowanym decyzjom (dane nie są profilowane). Podanie BCK danych osobowych jest dobrowolne lecz niezbędne do otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych BCK.Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 4.05.2016, z późn. zm.) stosowane od 25 maja 2018 roku.

FreshMail.pl