Flet – Agnieszka Kaćma

Zdjęcie Flet – Agnieszka Kaćma
DOROŚLI, LICEALIŚCI I STUDENCI, SENIORZY, UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Szkoła Podstawowa nr 82, ul. Górczewska 201

MAGICZNY FLET – jeden z najstarszych instrumentów urzeknie Cię niebiańskim brzmieniem. Ze wzgledu na walory dżwiękowe i możliwości techniczne wykorzystywany w różnych gatunkach muzyki, od ludowej,przez klasyczną,rozrywkową jazzową ,po muzykę filmową. 
Na zajęciach oprócz opanowania prawidłowego zadęcia, postawy, techniki oddechu i techniki palcowej poznasz ogromną literaturę fletową z różnych epok.

Przygotowuję do koncertów, egzaminów i konkursów fletowych.

Przedział wiekowy

od 6 roku życia

Koszt

65 zł za 45 minutową lekcję 
58,50 zł za 45 minutową lekcję z kartą zniżkową (zniżka dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny lub Karty Warszawiaka)

Czas trwania

od września 2020

Miejsce Szkoła Podstawowa nr 82, ul. Górczewska 201
Kontakt

Ewa Świetlik
ewa.swietlik@bemowskie.pl, 506 878 882 
w godz. 10:00 ? 15:00 od poniedziałku do piątku
w przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail ? oddzwonimy lub odpiszemy

Instruktor

Agnieszka Kaćma – solistka, kameralistka, muzyk orkiestrowy, pedagog, juror. 
Ukończyła z wyróżnieniem Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną I i II st. we Wrocławiu. Studiowala w Akademii Muzycznej we Wroclawiu, otrzymując dyplom z wyróżnieniem w klasie fletu. Była stypendystką Rządu francuskiego w Conservatoire Nationale Superieure de Musique w Paryżu. Uzyskała dwa najwyższe dyplomy Ecole Normale de Musique w Paryżu – Diplome Superieur w klasie fletu oraz Diplome Superieur w klasie muzyki kameralnej. Odbyla studia podyplomowe rownież w Paryżu. W charakterze flecisty – solisty grała w wielu renomowanych orkiestrach m.in. we Wroclawskiej Orkiestrze  Leopoldinum, w Polskiej Orkiestrze Jerzego Maksymiuka, w Orkiestrze Kameralnej Wojciecha Rajskiego, w Wielkiej Orkiestrze Polskiego Radia i Telewizji w Katowicach, czy Orchestre Philarmonique d’Europe z Paryża. Prowadzi ożywioną działalność koncertową. Koncertuje jako solistka i kameralistka w kraju i za granicą, uczestnicząc w wielu prestiżowych festiwalach, (Warszawska Jesień, Poznańska Wiosna Muzyczna, Musica Polonica Nova – Wrocław, Laboratorium Muzyki Współczesnej – Białystok, festiwale muzyki kameralnej, muzyki organowej). Występuje w filharmoniach w Polsce, Instytucie Nowej Muzyki – Darmstadt, Salonie Muzyki Klasycznej Musicora – Paryż,w Instytutach polskich za granicą,podczas Europejskich Spotkań Fletowych, w wielu znanych salach koncertowych. Nagrywa dla Radia i telewizji w Polsce i Francji. Jej ogromny repertuar obejmuje utwory od baroku po muzykę naszych czasów, twórców z całego świata. Szczególne miejsce w repertuarze zajmuje muzyka polska. Wielu cenionych kompozytorów dedykowało artystce swoje utwory m.in. Zb. Bagiński, Krzesimir Dębski, Ryszard Gabryś, Edward Sielicki, Piotr Grella- Możejko, Stanisław Kaczorowski, Jacek Rogala, Mirosław Gąsieniec, Andrzej Dziadek.

DOROŚLI, LICEALIŚCI I STUDENCI, SENIORZY, UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Szkoła Podstawowa nr 82, ul. Górczewska 201
Ikona telefonu