Indywidualne zajęcia wokalno-plastyczne (kontynuacja) ON-LINE

Zdjęcie Indywidualne zajęcia wokalno-plastyczne (kontynuacja) ON-LINE
UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
on-line

Indywidualne zajęcia wokalno-plastyczne to połączenie doskonalenia techniki wokalnej z kreatywnym wykorzystaniem różnych technik i materiałów podczas pracy nad rekwizytami oraz dekoracjami nawiązującymi do wybranej piosenki.

Nagrania obejmują: ćwiczenia oddechowe i rozśpiewujące, pracę nad emisją głosu, dykcją, ruchem scenicznym, interpretację utworów, pracę z mikrofonem, śpiewanie do akompaniamentu/podkładu muzycznego, kształcenie słuchu z elementami solfeżu (ćwiczenia melodyczne i rytmiczne) i czytania nut głosem (przy pianinie), naukę nut oraz zasad muzyki. Część plastyczna polega na pracy nad rekwizytami oraz dekoracjami. Dla młodszych uczestników dodatkowo rysowanie tekstów piosenek oraz plastyczne nawiązanie do tematu piosenki. Program jest dostosowany i dobrany indywidualnie do uczestnika zajęć.

Formuła zajęć on-line jest poświęcona części muzycznej i polega na wykonywaniu ćwiczeń na podstawie przesyłanych przez instruktora filmów oraz materiałów szkoleniowych.

Przedział wiekowy

5-14 lat

Koszt

25 zł za lekcję 
22,50 zł za lekcję ze zniżką

Miejsce on-line
Kontakt

Inka Bąkowska, inka.bakowska@bemowskie.pl, 798 991 753
w godz. 10:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku
w przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail – oddzwonimy lub odpiszemy

Instruktor

Izabela Białecka
Izabela Białecka

Urodzona 7 września 1985 r. w Zawierciu, śpiewaczka (sopran), pedagog-animator kultury, z zamiłowania artysta plastyk. Naukę śpiewu klasycznego rozpoczęła jeszcze w rodzinnym mieście w 2003 r. w Miejskim Ośrodku Kultury u mgr. Leopolda Stawarza.
W 2009 r. ukończyła z wyróżnieniem Państwową Szkołę Muzyczną II stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Katowicach (klasa śpiewu solowego prof. Benona Maliszewskiego) oraz Wydział Etnologii i Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. W 2016 r. ukończyła z wyróżnieniem Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie śpiewu prof. Ewy Iżykowskiej-Lipińskiej. W swoim repertuarze posiada wiele arii operowych i pieśni. W projektach UMFC śpiewała dotychczas partie solowe w spektaklach: Opera w przekroju W. A. Mozart – Wesele Figara, Don Giovanni, Suor Angelica Giacomo Pucciniego (8 spektakli, w tym Operowe Forum Młodych, Opera Nova w Bydgoszczy i Scena Młodych Warszawskiej Opery Kameralnej), Operetka łatwa i trudnaPoranek chóralny Felix Mendelssohn-Bartholdy (hymn Hör’ mein Bitten na sopran solo, chór mieszany i organy), Słyszę tę piosnkę
z dziecięcych wspomnień… – St. Moniuszko, rec. Okropny ten poranek i dumka Zosi Ach, tyś może śród tej burzy z op. Flis  (z towarzyszeniem Orkiestry Symfonicznej UMFC pod dyr. Rafała Janiaka), Bel canto amore mio – G. Verdi, Alzatevi… La Vergine degli Angeli aria z finału II aktu op. La forza del destino oraz Opera, operetka, musicale… fajerwerki – G. Gershwin Summertime
z op. Porgy and Bess. Już jako absolwentka zaprezentowała się śpiewając partię solową na koncercie podczas XXVII Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Sakralnej w Warszawie: Pieśni F. Nowowiejskiego. W 2009 r. zajęła drugie miejsce na II Międzyszkolnym Konkursie Wokalnym im. Mieczysława Karłowicza w Katowicach. W kwietniu 2014 r. brała udział w warsztatach kompozytorskich Lowella Liebermanna. Warsztaty zostały zwieńczone koncertem z udziałem kompozytora. Swe umiejętności wokalne doskonaliła biorąc udział w kursie mistrzowskim Maestry Evghenii Dundekovej, która była gościem UMFC w 2014 r.

Izabela Białecka komponuje, bierze udział w konkursach wokalnych i kompozytorskich, tworzy podkłady muzyczne. Prowadzi działalność artystyczną – organizuje koncerty i bierze w nich udział – oraz pedagogiczną. Do 2009 r. na Śląsku, obecnie w Warszawie i na Mazowszu. Od 2009 r. do chwili obecnej prowadzi zajęcia wokalno- plastyczne z dziećmi oraz seniorami. Te wszystkie obowiązki artystka godzi z rolą żony i matki.

UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
on-line
Ikona telefonu