Indywidualne zajęcia wokalno-plastyczne

Zdjęcie Indywidualne zajęcia wokalno-plastyczne
UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola, ul. Powstańców Śląskich 108A (wejście nad Rossmanem)

sala 25

Spotkania obejmują: ćwiczenia oddechowe i rozśpiewujące, pracę nad emisją głosu, dykcją, ruchem scenicznym, interpretację utworów, pracę z mikrofonem, śpiewanie do akompaniamentu/podkładu muzycznego, kształcenie słuchu z elementami solfeżu (ćwiczenia melodyczne i rytmiczne) i czytania nut głosem (przy pianinie), naukę nut oraz zasad muzyki. Część plastyczna polega na kreatywnym łączeniu różnych technik i materiałów podczas pracy nad rekwizytami (przestrzenne rzeźby z wykorzystaniem metody papieru mâché). Dla młodszych uczestników dodatkowo rysowanie tekstów piosenek oraz plastyczne nawiązanie do tematu piosenki. Program zostanie dostosowany i dobrany indywidualnie do uczestnika zajęć.

 

Przedział wiekowy

5-14 lat

Koszt

50 zł za 30 minutową lekcję 
45 zł za 30 minutową lekcję ze zniżką

40 zł za duet od osoby

Zniżka przysługuje posiadaczom (i ich dzieciom) karty miejskiej, warszawiaka i dużej rodziny.

Termin

wtorki lub czwartki , indywidualnie w przedziale godzinowym 17:00-20:00

Miejsce Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola, ul. Powstańców Śląskich 108A (wejście nad Rossmanem)

sala 25

Kontakt

Ilona Sawicka, ilona.sawicka@bemowskie.pl, 507 191 238 w godz. 10:00 ? 15:00 od poniedziałku do piątku.
W przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail  oddzwonimy lub odpiszemy

Instruktor

Izabela Białecka

Urodzona 7 września 1985 r. w Zawierciu, śpiewaczka (sopran), pedagog-animator kultury, z zamiłowania artysta plastyk. Naukę śpiewu klasycznego rozpoczęła jeszcze w rodzinnym mieście w 2003 r. w Miejskim Ośrodku Kultury u mgr. Leopolda Stawarza.
W 2009 r. ukończyła z wyróżnieniem Państwową Szkołę Muzyczną II stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Katowicach (klasa śpiewu solowego prof. Benona Maliszewskiego) oraz Wydział Etnologii i Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. W 2016 r. ukończyła z wyróżnieniem Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie śpiewu prof. Ewy Iżykowskiej-Lipińskiej. W swoim repertuarze posiada wiele arii operowych i pieśni. W projektach UMFC śpiewała dotychczas partie solowe w spektaklach: Opera w przekroju W. A. Mozart, Wesele Figara, Don Giovanni, Suor Angelica Giacomo Pucciniego (8 spektakli, w tym Operowe Forum Młodych, Opera Nova w Bydgoszczy i Scena Młodych Warszawskiej Opery Kameralnej), Operetka łatwa i trudnaPoranek chóralny Felix Mendelssohn-Bartholdy (hymn Hör? mein Bitten na sopran solo, chór mieszany i organy), Słyszę tę piosnkę z dziecięcych wspomnień St. Moniuszko, rec. Okropny ten poranek i dumka Zosi Ach, tyś może śród tej burzy z op. Flis  (z towarzyszeniem Orkiestry Symfonicznej UMFC pod dyr. Rafała Janiaka), Bel canto amore mio  G. Verdi,  Alzatevi… La Vergine degli Angeli aria z finału II aktu op. La forza del destino oraz Opera, operetka, musicale… fajerwerki  G. Gershwin Summertime z op. Porgy and Bess. Już jako absolwentka zaprezentowała się śpiewając partię solową na koncercie podczas XXVII Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Sakralnej w Warszawie: Pieśni F. Nowowiejskiego. W 2009 r. zajęła drugie miejsce na II Międzyszkolnym Konkursie Wokalnym im. Mieczysława Karłowicza w Katowicach. W kwietniu 2014 r. brała udział w warsztatach kompozytorskich Lowella Liebermanna. Warsztaty zostały zwieńczone koncertem z udziałem kompozytora. Umiejętności wokalne doskonaliła biorąc udział w kursie mistrzowskim Maestry Evghenii Dundekovej, która była gościem UMFC w 2014 r.

Izabela Białecka komponuje, bierze udział w konkursach wokalnych i kompozytorskich, tworzy podkłady muzyczne. Działalność pedagogiczno-artystyczną, do 2009 r. prowadziła na Śląsku, obecnie w Warszawie.

UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola, ul. Powstańców Śląskich 108A (wejście nad Rossmanem)

sala 25

Ikona telefonu