Nauka gry na fortepianie ON-LINE

Zdjęcie Nauka gry na fortepianie ON-LINE
UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH, DOROŚLI
on-line

DZIECI
program: zabawy z dźwiękiem, poznawanie skali fortepianu, przyswajanie prawidłowej postawy przy grze, nauka nut, ćwiczenia- zabawy doskonalące technikę palcową, utworki dla dzieci – dopasowane do ich zdolności i możliwości technicznych oraz zaakceptowane przez nie, możliwość gry na 4 ręce z instruktorem lub innym dzieckiem.

MŁODZIEŻ i DOROŚLI
program: rozwijanie techniki gry – gamy, ćwiczenia, etiudy, poznawanie utworów znanych kompozytorów muzyki klasycznej i standardów muzyki rozrywkowej, praca nad prawidłową artykulacją, interpretacją utworów, zdobywanie umiejętności gry na 4 ręce, umiejętność akompaniowania – towarzyszenie innemu instrumentowi lub wokaliście, doskonalenie szybkiego odczytywania nut.

Koszt

32 zł za 30 minutową lekcję
29 zł za 30 minutową lekcję ze zniżką

48 zł za 45 minutową lekcję
43 zł za 45 minutową lekcję ze zniżką

Miejsce on-line
Kontakt

Ewa Świetlik – ewa.swietlik@bemowskie.pl, 506 878 882
w godz. 10:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku
w przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail – oddzwonimy lub odpiszemy

Instruktor

Agnieszka Kaćma – solistka, kameralistka, muzyk orkiestrowy, pedagog, juror.

Ukończyła z wyróżnieniem Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną I i II st. we Wrocławiu. Studiowala w Akademii Muzycznej we Wroclawiu, otrzymując dyplom z wyróżnieniem w klasie fletu. Była stypendystką Rządu francuskiego w Conservatoire Nationale Superieure de Musique w Paryżu. Uzyskała dwa najwyższe dyplomy Ecole Normale de Musique w Paryżu – Diplome Superieur w klasie fletu oraz Diplome Superieur w klasie muzyki kameralnej. Odbyla studia podyplomowe rownież w Paryżu. W charakterze flecisty – solisty grała w wielu renomowanych orkiestrach m.in. we Wroclawskiej Orkiestrze Leopoldinum, w Polskiej Orkiestrze Jerzego Maksymiuka, w Orkiestrze Kameralnej Wojciecha Rajskiego, w Wielkiej Orkiestrze Polskiego Radia i Telewizji w Katowicach, czy Orchestre Philarmonique d’Europe z Paryża. Prowadzi ożywioną działalność koncertową. Koncertuje jako solistka i kameralistka w kraju i za granicą, uczestnicząc w wielu prestiżowych festiwalach, (Warszawska Jesień, Poznańska Wiosna Muzyczna, Musica Polonica Nova – Wrocław, Laboratorium Muzyki Współczesnej – Bialystok, festiwale muzyki kameralnej, muzyki organowej). Występuje w filharmoniach w Polsce, Instytucie Nowej Muzyki – Darmstadt, Salonie Muzyki Klasycznej Musicora – Paryż,w Instytutach polskich za granicą,podczas Europejskich Spotkań Fletowych, w wielu znanych salach koncertowych. Nagrywa dla Radia i telewizji w Polsce i Francji. Jej ogromny repertuar obejmuje utwory od baroku po muzykę naszych czasów,twórcow z całego świata. Szczególne miejsce w repertuarze zajmuje muzyka polska. Wielu cenionych kompozytorów dedykowało artystce swoje utwory m.in. Zb. Bagiński, Krzesimir Dębski, Ryszard Gabryś, Edward Sielicki, Piotr Grella- Możejko, Stanisław Kaczorowski, Jacek Rogala, Miroslaw Gąsieniec, Andzrej Dziadek.

UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH, DOROŚLI
on-line
Ikona telefonu