Perkusja – lekcje gry na perkusji

Zdjęcie Perkusja – lekcje gry na perkusji
DOROŚLI, LICEALIŚCI I STUDENCI, SENIORZY, UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Szkoła Podstawowa nr 364, ul. Andriollego 1

Podczas zajęć z nauki gry na perkusji uczestnik pozna techniki trzymania pałek perkusyjnych, nauczy się rozróżniać wartości rytmiczne, będzie mógł zanalizować styl gry ulubionego perkusisty i wiele innych zagadnień związanych z nauką.

Przedział wiekowy

7+ lat

Koszt

90 zł za 60 minutową lekcję
81 zł za 60 minutową lekcję ze zniżką
70 zł za 45 minutową lekcję
63 zł za 45 minutową lekcję ze zniżką
Zniżka przysługuje posiadaczom (i ich dzieciom) karty miejskiej, warszawiaka i dużej rodziny.

Czas trwania

od 14 września 2021

Termin

wtorki, środy, czwartki w godz. 14:00-21:00 ? lekcje ustalane indywidualnie

Miejsce Szkoła Podstawowa nr 364, ul. Andriollego 1
Kontakt

Ewa Świetlik, ewa.swietlik@bemowskie.pl, 506 878 882
w godz. 10:00 ? 15:00 od poniedziałku do piątku,
w przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail ? oddzwonimy lub odpiszemy

Instruktor

Mateusz Bartosiewicz – perkusista pochodzący z Sejn. Od 2008 roku współpracujący z Ośrodkiem ?Pogranicze ? sztuk, kultur, narodów? w Sejnach, gdzie rozpoczął naukę gry na perkusji. Swoje pierwsze kroki na instrumencie stawiał pod okiem jazzmana Mariana Szaryńskiego w zespole Marych River Brass Band, grając Jazz nowoorleański. Muzyk ciągle poszukujący i inspirujący się wieloma gatunkami muzycznymi: od muzyki etnicznej, klezmerskiej, bałkańkiej oraz folku, przez rock (lat 60?, 70? i 80?) oraz muzykę alternatywną, po jazz, free jazz i impro, a także muzyką filmową.

Od 2010 roku członek Orkiestry Klezmerskiej Teatru Sejneńskiego, wraz z którą miał przyjemność grać na wielu festiwalach (m.in.: Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie, Festiwal EUFONIE, Solidarity of Arts, Wschód kultury ? Inne Brzmienia w Lublinie, Festiwal Ad Libitum, Warszawa Singera oraz Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie) i współpracować z takimi muzykami jak: David Krakauer, Frank London, Michael Alpert ? koncerty i nagrania płyty; Evan Parker ? koncert; Mikołaj Trzaska ? koncerty i współpraca przy nagrywaniu soundtracku do filmów Wojciecha Smarzowskiego pt. ?Wołyń? oraz ?Kler?; Raphael Rogiński- koncerty i nagrania płyty; Mark Sanders; Tim Daisy; Paul Brody; Steve Swell; Giridhar Udupa; Jashua Abrams; Marcin Masecki; Wacław Zimpel; Mike Majkowski; Radosław Nowicki i wielu innych.

Muzyk kojarzony z warszawską sceną muzyczną po przez składy: 3275kg ORCHESTRA i Ethno Orchestra ? powołane przez Macieja Trifonidisa, Moonzibar ? będący kolektywem trójki różnych osobowości, z których powstał mroczny i transowy indie rock oraz Fleudelis ? skład grający muzykę średniowieczną i renesansową, ze współczesną energią. Najnowszym projektem muzycznym, przy którym współpracuje jest zespół założony przez młodego instrumentalistę i kompozytora Noums?a Dembele, pochodzącego z Burkina Faso, grającego na Balafonie, Korze i Ngoni. Zespół kreuje muzykę inspirowaną brzmieniami Afryki, jednak przefiltrowaną przez osobowości każdego z muzyków, tworząc nowe, współczesne i bardziej europejskie brzmienie. DO USŁYSZENIA!

Od roku 2017 prowadzi zajęcia nauki gry na perkusji oraz instrumentach perkusyjnych (w Bemowskim Centrum Kultury w Warszawie oraz Muzycznym ABC w Podkowie Leśnej), a także zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych ? w przedszkolach i żłobkach.

DOROŚLI, LICEALIŚCI I STUDENCI, SENIORZY, UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Szkoła Podstawowa nr 364, ul. Andriollego 1
Ikona telefonu