Warsztaty dla dorosłych on line „Nieprawda, że dwie lewe ręce”

Zdjęcie Warsztaty dla dorosłych on line „Nieprawda, że dwie lewe ręce”
DOROŚLI, SENIORZY
on-line

Zapraszamy na warsztaty dla dorosłych. W każdy czwartek w godzinach 21:00-22:00 będziemy się spotykać online, aby pobawić się plastycznie bez dążenia do perfekcji czy mistrzostwa, po prostu w miłym gronie damy zajęcie dłoniom, a odpoczynek umysłowi.
Zajęcia poprowadzi pani Elżbieta Bisch, od wielu lat prowadząca zajęcia plastyczne dla dzieci. Tym razem zaprasza osoby dorosłe, które w trudnych czasach potrzebują odrobiny relaksu przy tworzeniu ładnych rzeczy.
Materiały będą przygotowane w ramach opłaty miesięcznej, do odbioru osobiście lub paczkomatem (po uzgodnieniu).

Przedział wiekowy

20-100 lat

Koszt

Pełna cena – 110 zł/m-c
Cena ze zniżką – 99 zł/m-c

Termin

czwartki, godz. 21:00-22:00

Miejsce on-line
Kontakt

Ilona Sawicka, ilona.sawicka@bemowskie.pl, 507 191 238 w godz. 10:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku. W przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail – oddzwonimy lub odpiszemy

Instruktor

Elżbieta BischElżbieta Bisch
Z wykształcenia dziennikarka. Certyfikowana animatorka kultury, instruktorka harcerska, od 2010 roku instruktorka prowadząca zajęcia plastyczne w Bemowskim Centrum Kultury. Pasjonuje się fotografią, zajmuje się ceramiką i malarstwem intuicyjnym, lubi scrapbooking i decoupage, interesuje się szeroko pojętymi sztukami wizualnymi, zwłaszcza skierowanymi do dzieci i młodzieży. Poświęca dużo czasu na czytanie książek, samokształcenie w zakresie sztuk plastycznych oraz arteterapii. Mieszka na Bemowie, z trzema kotami oraz rodziną.

DOROŚLI, SENIORZY
on-line
Ikona telefonu