Ornamante

Zdjęcie Ornamante
DOROŚLI
on-line

Warsztaty skierowane są do osób, które lubią zdobić, wykonywać drobne prace plastyczne, lubią ładne przedmioty, ale nie mają czasu lub nie mają możliwości regularnego uczestniczenia w zajęciach, na które trzeba gdzieś dojść lub dojechać, które są zniechęcone mnogością internetowych filmów instruktażowych, w których doświadczone youtuberki w mgnieniu oka tworzą jakieś skomplikowane cuda, na dodatek z wykorzystaniem masy drogich materiałów.
Aby ułatwić Państwu spełnianie zainteresowań plastycznych w wolnym czasie, nasza wieloletnia instruktorka pani Elżbieta Bisch, poprowadzi spotkania  DLA DOROSŁYCH. Raz w tygodniu, w późnowieczornych godzinach, gdy już nikt nie będzie w domu podglądał bardziej lub mniej udanych prób plastycznych, stworzy z Państwem chwilę relaksu. Odkryje tajemnice decoupage czy scrapbookingu, tworzenia prostych, a pięknych przedmiotów.
Opłata miesięczna obejmuje także materiały, do odbioru przed rozpoczęciem zajęć z siedziby Bemowskiego Centrum Kultury przy ul. Górczewskiej 201 lub (po uzgodnieniu) przesłane kurierem.

Dlaczego online? Właśnie po to, żeby mieć czystą przyjemność tworzenia bez dodatkowego wysiłku. Zdalne połączenie z instruktorką zapewnia możliwość zadawania pytań, uzyskiwania odpowiedzi i porad, tworząc miłą atmosferę nieskrępowanego relaksu.

Koszt

Pełna cena – 180,00 zł/m-c 
Cena ze zniżką – 162,00 zł/m-c (zniżka dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny lub Karty Warszawiaka)

 

wszystkie materiały w cenie zajęć

Czas trwania

Październik 2021 – Czerwiec 2022

Miejsce on-line
Kontakt

Ilona Sawicka,
ilona.sawicka@bemowskie.pl, 507 191 238 w godz. 10:00 ? 15:00 od poniedziałku do piątku.
W przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail ? oddzwonimy lub odpiszemy

Instruktor

Elżbieta BischElżbieta Bisch
Z wykształcenia dziennikarka. Certyfikowana animatorka kultury, instruktorka harcerska, od 2010 roku instruktorka prowadząca zajęcia plastyczne w Bemowskim Centrum Kultury. Pasjonuje się fotografią, zajmuje się ceramiką i malarstwem intuicyjnym, lubi scrapbooking i decoupage, interesuje się szeroko pojętymi sztukami wizualnymi, zwłaszcza skierowanymi do dzieci i młodzieży. Poświęca dużo czasu na czytanie książek, samokształcenie w zakresie sztuk plastycznych oraz arteterapii. Mieszka na Bemowie, z trzema kotami oraz rodziną.

Sposób wpłaty

do pierwszych zajęć w danym miesiącu

DOROŚLI
on-line
Ikona telefonu