Rodzinne warsztaty „Coraz bliżej Święta”

Zdjęcie Rodzinne warsztaty „Coraz bliżej Święta”
UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
on-line

Zapraszamy na rodzinne warsztaty świąteczne, które będą wspólną zabawą dzieci i rodziców. Zajęcia będą się odbywały on line na żywo w każdą sobotę, w godzinach 10:00-11:00 (od 21 listopada do 19 grudnia).

Dzieci wspólnie z dorosłymi będą mogły przygotować wianek świąteczny, stroik, kartki świąteczne, ozdobne „kamyczki” na stół świąteczny, świeczniki. Wszystko w celu stworzenia radosnej atmosfery rodzinnych świąt.
Uczestnicy otrzymają przygotowane przez instruktorkę, panią Elżbietę Bisch zestawy materiałów do wykorzystania w czasie warsztatów. Rodziców prosimy o przygotowanie kilku zaledwie produktów (sól, mąka…). Dokładne informacje przekażemy drogą mailową po dokonaniu przez Państwa zapisu.

Mamy nadzieję, że warsztaty dostarczą Państwu wiele radości i odprężenia.

Przedział wiekowy

6-11 lat

Koszt

Pełna cena – 100,00 zł/wszystkie spotkania
Cena ze zniżką – 90,00 zł/wszystkie spotkania

Czas trwania

soboty, 10:00-11:00

Termin

21, 28 listopada oraz 5, 12, 19 grudnia

Miejsce on-line
Kontakt

Ilona Sawicka, ilona.sawicka@bemowskie.pl, 507 191 238 w godz. 10:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku. W przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail – oddzwonimy lub odpiszemy

Instruktor

Elżbieta Bisch

Z wykształcenia dziennikarka. Certyfikowana animatorka kultury, instruktorka harcerska, od 2010 roku instruktorka prowadząca zajęcia plastyczne w Bemowskim Centrum Kultury. Pasjonuje się fotografią, zajmuje się ceramiką i malarstwem intuicyjnym, lubi scrapbooking i decoupage, interesuje się szeroko pojętymi sztukami wizualnymi, zwłaszcza skierowanymi do dzieci i młodzieży. Poświęca dużo czasu na czytanie książek, samokształcenie w zakresie sztuk plastycznych oraz arteterapii. Mieszka na Bemowie, z dwoma kotami oraz rodziną.

UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
on-line
Ikona telefonu