Rodzinne warsztaty on-line „Idzie wiosna radosna”

Zdjęcie Rodzinne warsztaty on-line „Idzie wiosna radosna”
UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
on-line

Zapraszamy na rodzinne warsztaty wiosenne. Zajęcia będą się odbywały (on line) w każdą sobotę w godzinach 10:00-11:00 (od 27 lutego do 27 marca). Dzieci wspólnie z mamą czy tatą będą mogły przygotować ciekawe prace w tematyce wiosennej ze szczególnym uwzględnieniem ozdób wielkanocnych: będzie to pisanka gigant, ozdobiona metodą decoupage, wstążkami, kwiatkami, perełkami i wyciętymi z papieru ptaszkami, przestrzenne jajko ozdobione w środku i na zewnątrz, stojące na podstawce jajko ozdobione metodą scrapbookingu, zabawny stroik wiosenny, kartka sztalugowa. Będzie kolorowo i wiosennie!


Uczestnicy otrzymają przygotowane przez instruktorkę, panią Elżbietę Bisch zestawy materiałów do wykorzystania w czasie warsztatów (do odbioru w Bemowskim Centrum Kultury; możliwe jest także przesłanie materiałów kurierem).
Zapraszamy Rodziców do uczestniczenia wspólnie z dziećmi w zajęciach, wszak mają to być warsztaty rodzinne. Dokładne informacje przekażemy drogą mailową po dokonaniu przez Państwa zapisu.
Mamy nadzieję, że warsztaty przyniosą Państwu trochę radości i pozytywnych emocji.

Przedział wiekowy

6-11 lat

Koszt

Pełna cena – 100,00 zł/wszystkie spotkania
Cena ze zniżką – 90,00 zł/wszystkie spotkania

Czas trwania

od 27 lutego do 27 marca

Termin

soboty, godz. 10:00-11:00

Miejsce on-line
Kontakt

Ilona Sawicka, ilona.sawicka@bemowskie.pl, 507 191 238 w godz. 10:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku. W przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail – oddzwonimy lub odpiszemy

Instruktor

Elżbieta BischElżbieta Bisch
Z wykształcenia dziennikarka. Certyfikowana animatorka kultury, instruktorka harcerska, od 2010 roku instruktorka prowadząca zajęcia plastyczne w Bemowskim Centrum Kultury. Pasjonuje się fotografią, zajmuje się ceramiką i malarstwem intuicyjnym, lubi scrapbooking i decoupage, interesuje się szeroko pojętymi sztukami wizualnymi, zwłaszcza skierowanymi do dzieci i młodzieży. Poświęca dużo czasu na czytanie książek, samokształcenie w zakresie sztuk plastycznych oraz arteterapii. Mieszka na Bemowie, z trzema kotami oraz rodziną.

UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
on-line
Ikona telefonu