Rodzinne warsztaty on-line „Miska, miseczka… Miseczkolandia”

Zdjęcie Rodzinne warsztaty on-line „Miska, miseczka… Miseczkolandia”
UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
on-line

Sobotnie rodzinne warsztaty plastyczne okazały się być stałym elementem Państwa życia domowego i dlatego już dzisiaj zapraszamy na kolejne, które zaczną się 10 kwietnia. Tradycyjnie przez 5 sobót (z przerwą na 1 maja) będziemy rodzinnie, ale online, tworzyć – tym razem miseczki!
Na zajęciach dzieci z rodzicami wykonają miseczki w kilku technikach, bazujących na prostych materiałach, jak gips, bibuła, papier toaletowy, gazety w połączeniu z klejem, następnie ozdabiane farbami lub wstążkami i różnymi elementami zdobniczymi.
Program zajęć jest tak pomyślany, aby można było korzystać z nich nie tylko w domu, ale na przykład na działce (konieczny jest dostęp do Internetu). Gwarantujemy miły i relaksujący początek weekendu!
Serdecznie zapraszamy! Materiały, które przygotowuje jak zwykle instruktorka, pani Elżbieta Bisch, będą do odbioru przed rozpoczęciem warsztatów (także kurierem, po uprzednim uzgodnieniu).

Przedział wiekowy

6-12 lat

Koszt

Pełna cena – 100 zł/wszystkie spotkania
Cena ze zniżką – 90 zł/wszystkie spotkania

Termin

soboty, godz. 10:00-11:00

Miejsce on-line
Kontakt

Ilona Sawicka, ilona.sawicka@bemowskie.pl, 507 191 238 w godz. 10:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku. W przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail – oddzwonimy lub odpiszemy

Instruktor

Elżbieta BischElżbieta Bisch
Z wykształcenia dziennikarka. Certyfikowana animatorka kultury, instruktorka harcerska, od 2010 roku instruktorka prowadząca zajęcia plastyczne w Bemowskim Centrum Kultury. Pasjonuje się fotografią, zajmuje się ceramiką i malarstwem intuicyjnym, lubi scrapbooking i decoupage, interesuje się szeroko pojętymi sztukami wizualnymi, zwłaszcza skierowanymi do dzieci i młodzieży. Poświęca dużo czasu na czytanie książek, samokształcenie w zakresie sztuk plastycznych oraz arteterapii. Mieszka na Bemowie, z trzema kotami oraz rodziną.

UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
on-line
Ikona telefonu