Rodzinne warsztaty on line „Strrrasznie Strrraszne Halloween”

Zdjęcie Rodzinne warsztaty on line „Strrrasznie Strrraszne Halloween”
UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
on-line / Zoom

Zapraszamy na rodzinne warsztaty, które będą wspólną zabawą dzieci i rodziców. Zajęcia będą się odbywały (online) w każdą sobotę w godzinach 10-11. Będzie więcej śmiechu, niż strachu, a wszystko oczywiście w strrrrasznej atmosferze Halloween. Każda sobota będzie poświęcona innej pracy: będą stosownie ozdobione lampiony, duszki, nietoperze, pająki i oczywiście mnóstwo czarnych kotów! Będzie wesoło!

Uczestnicy otrzymają przygotowane przez instruktorkę zestawy materiałów do wykorzystania w czasie warsztatów. Rodziców poprosimy jedynie o pewne narzędzia (jak pędzelki czy nożyczki). Dokładne informacje przekażemy drogą mailową po dokonaniu przez Państwa zapisu.

Zajęcia prowadzić będzie pani Elżbieta Bisch, wieloletnia instruktorka Bemowskiego Centrum Kultury, która zaprasza na tego typu warsztaty od roku 2020.

Mamy nadzieję, że warsztaty przyniosą Państwu trochę radości i odprężenia.

Przedział wiekowy

6-11 lat

Koszt

Pełna cena – 180,00 zł/5 spotkań

Cena ze zniżką – 162,00 zł/5 spotkań (zniżka dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny lub Karty Warszawiaka)

 

Materiały w cenie warsztatów

 

Wpłata do

do rozpoczęcia warsztatów

Czas trwania

02.10; 09.10; 16.10; 23.10; 30.10 2021

Termin

soboty, 10:00-11:00

Miejsce on-line / Zoom
Kontakt

Ilona Sawicka, ilona.sawicka@bemowskie.pl, 507 191 238 w godz. 10:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku. W przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail – oddzwonimy lub odpiszemy

Instruktor

Elżbieta Bisch
Z wykształcenia dziennikarka. Certyfikowana animatorka kultury, instruktorka harcerska, od 2010 roku instruktorka prowadząca zajęcia plastyczne w Bemowskim Centrum Kultury. Pasjonuje się fotografią, zajmuje się ceramiką i malarstwem intuicyjnym, lubi scrapbooking i decoupage, interesuje się szeroko pojętymi sztukami wizualnymi, zwłaszcza skierowanymi do dzieci i młodzieży. Poświęca dużo czasu na czytanie książek, samokształcenie w zakresie sztuk plastycznych oraz arteterapii. Mieszka na Bemowie, z trzema kotami oraz rodziną.

UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
on-line / Zoom
Ikona telefonu