Rysunek żurnalowy

Zdjęcie Rysunek żurnalowy
UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
ul. Powstańców Śląskich 44

Rysunek żurnalowy to szybki szkic ilustrujący projekt danego ubrania i oddający jego charakter. Nie jest on dokładnym rysunkiem technicznym, a przedstawieniem wizji projektanta oraz sposobem na komunikowanie się z odbiorcami. Podczas zajęć uczestnicy poznają techniki plastyczne stosowane przez projektantów ubioru oraz nauczą się tworzenia własnych projektów swoich kolekcji w formie prawidłowo skomponowanej planszy poglądowej.

Przedział wiekowy

10-16 lat

Koszt

120 zł lub 108 zł ze zniżką miesięcznie

Termin

wtorki, godz. 15:15-16:15

Miejsce ul. Powstańców Śląskich 44
Kontakt

Ewa Świetlik ewa.swietlik@bemowskie.pl, 506 878 882w godz. 10:00 – 15:00 od poniedziałku do piątkuw przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail – oddzwonimy lub odpiszemy

Instruktor

Wioleta Braunsejs

Absolwentka Politechniki Łódzkiej, rysunek to jej pasja którą od najmłodszych lat doskonaliła pod okiem swego wuja i jednocześnie znanego artysty plastyka – Norberta Hansa. Już w wieku 11 lat została laureatką ogólnopolskiego konkursu. W latach 2010-2012 pogłębiała swoją naukę u mgr inż. arch. Piotra Gawłowskiego, który nauczył ją architektonicznego podejścia do rysunku. Na swoim koncie ma wiele wystaw w różnych miastach Polski, m.in. w Warszawie, Chełmnie czy Łodzi. Specjalizuje się w rysunkach architektonicznych oraz fotorealistycznych, do złudzenia przypominających fotografie.

UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
ul. Powstańców Śląskich 44
Ikona telefonu