Salsation ON-LINE

Zdjęcie Salsation ON-LINE
DOROŚLI
on-line

Salsation to jeden z najpopularniejszych programów taneczno – fitnessowych w Azji, który wielkimi krokami wkracza na rynek europejski i amerykański.
Salsation opiera się na radości, którą niesie taniec i ruch, oraz kładzie nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych choreografii połączonych z niesamowitą zabawą. Zawiera elementy treningu funkcjonalnego, dzięki czemu można tańczyć i ćwiczyć jednocześnie.
Oprócz bazowych kroków poszczególnych choreografii oraz izolacji warm-up, można również lepiej zrozumieć i zinterpretować muzykę. Zajęcia są otwarte dla wszystkich, zarówno początkujących, jak i profesjonalistów.
Każdy, kto kocha taniec jest mile widziany. Uczestnicy biorący udział w zajęciach zapoznają się z ruchami i ich techniką, co pozwala im łatwiej i dokładniej podążać za instruktorem oraz skupić się na własnej interpretacji tanecznej.
Twórcą programu Salsation jest, pochodzący z Wenezueli profesjonalny tancerz i światowy prezenter dance & fitness, Alejandro Angulo.

Po zapisaniu się zostanie przysłany link z dostępem do strony, na której będą odbywać się zajęcia.

Minimalna liczba uczestników 8 osób.

Przedział wiekowy

dorośli

Koszt

Pełna cena:
40 zł / miesiąc
Cena ze zniżką:
36 zł / miesiąc

Termin

piątki, godz. 20:00-21:00

Miejsce on-line
Kontakt

Inka Bąkowska, inka.bakowska@bemowskie.pl, 798 991 753
w godz. 10:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku
w przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail – oddzwonimy lub odpiszemy

Instruktor

Natalia Krzemieńska
natalia_krzemienska

Tancerka, dyplomowana instruktorka tańca, zumby i fitness, dietetyk, choreograf, specjalista z zakresu medycyny tańca. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Mazowieckiego Centrum Kultury i Sztuki. Tańczy z pasją i żywiołowo łącząc w swoich zajęciach taniec współczesny, jazz, flamenco, dance show oraz akrobatykę. Każde zajęcia niosą ze sobą ładunek emocji oraz pozwalają uczestnikom lepiej poznać własne ciało i osobowość. Po zajęciach każdy wychodzi zmęczony i naładowany pozytywną energią.

DOROŚLI
on-line
Ikona telefonu