Taniec Brzucha – Grupa od podstaw

Zdjęcie Taniec Brzucha – Grupa od podstaw
DOROŚLI, LICEALIŚCI I STUDENCI
Szkoła Podstawowa nr 364, ul. Andriollego 1

Taniec brzucha, a w profesjonalnej terminologii Raqs Sharki – taniec wschodni, czy taniec orientalny to piękna, estetyczna i ultrakobieca forma ruchu pochodząca z krajów arabskich. Uczymy tańca na różnych poziomach zaawansowania.
Zajęcia przeznaczone są dla kobiet w każdym wieku bez przeciwwskazań zdrowotnych do zajęć ruchowych. Wiele z kursantek zakochuje się w tej formie tańca i zostaje z nami na długo. Rekordzistki tańczą w Bemowskim Centrum Kultury od 2014 roku.
Tańczymy w leginsach lub stroju sportowym. Na boso lub w skarpetkach. Mimo, że na zajęcia przychodzą głównie osoby dorosłe zapraszamy też mamy z nastoletnimi córkami.
W taneczną podróż do tajemniczego świata ruchów, kroków i gestów tańca orientalnego zabierze Was instruktorka Instruktorka Camilia – Joanna Pająk – jedna z najbardziej znanych tancerek tego gatunku w Polsce.
Co roku w maju/czerwcu wspólnie z BCK organizowany jest Orientalny Koktajl – najstarszy festiwal tańca brzucha w Polsce. Uczestniczki zajęć (jeśli wyrażą taką chęć) występują na tym festiwalu podsumowując kolejny sezon nauki.

Przedział wiekowy

dorośli

Koszt

175 zł za 7 spotkań (maj-czerwiec)
157,5 zł za kurs ze zniżką, dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny lub Karty Warszawiaka

Czas trwania

maj – czerwiec

Termin

wtorki, godz. 17:30-18:30

Miejsce Szkoła Podstawowa nr 364, ul. Andriollego 1
Kontakt

Ewa Świetlik
ewa.swietlik@bemowskie.pl
tel. kom. 506 878 882

Instruktor

Camilia Joanna Pająk 

Jedna z najbardziej rozpoznawanych polskich tancerek tańca brzucha. Na podium polskich i międzynarodowych konkursów tanecznych stawała ponad 20 razy osiągając wiele tytułów mistrzowskich. Występowała na 4 kontynentach świata w ponad 12 krajach. Współpracowała z międzynarodową grupą taneczną Bellydancer Evolution. Wraz z BCK tworzy najstarszy w Polsce festiwal tańca brzucha „Orientalnego Koktajl”.
Więcej informacji o instruktorce: http://www.camilia.pl/camilia-bio/

DOROŚLI, LICEALIŚCI I STUDENCI
Szkoła Podstawowa nr 364, ul. Andriollego 1
Ikona telefonu