Taniec nowoczesny (kontynuacja) ON-LINE

Zdjęcie Taniec nowoczesny (kontynuacja) ON-LINE
UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
on-line

Chodziłeś na zajęcia z tańca nowoczesnego, a z powodu trudnej sytuacji związanej z koronawirusem jesteś w domu?! Nie martw się!

Możesz zapisać się na zajęcia on-line z tańca nowoczesnego u naszej wieloletniej instruktorki Patrycji Lejnert-Banasiuk! Jest to propozycja dla osób zapisanych na zajęcia, które ćwiczą już od kilku miesięcy w grupach utworzonych przez Bemowskie Centrum Kultury.

Koszt

60 zł / miesiąc, ze zniżką 54 zł / miesiąc

Czas trwania

od 31 marca 2020

Termin

wtorki i czwartki 17:30-18:30 (połączenie przez skype)

Miejsce on-line
Kontakt

Inka Bąkowska, inka.bakowska@bemowskie.pl, 798 991 753
w godz. 10:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku
w przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail – oddzwonimy lub odpiszemy

Instruktor

Patrycja Lejnert
Współzałożycielka i jeden z głównych trenerów w SOUL & BASE DANCE SCHOOL. Z Bemowskim Centrum Kultury związana jest już od kilku lat. Ukończyła Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny z tańca jazzowego. Od kilku lat prowadzi zajęcia taneczne z dziećmi i młodzieżą. Szkoli się nie tylko w Polsce, ale i w najlepszych szkołach tańca na całym świecie, np. w Los Angeles. Jej ulubione style to hip hop oraz house. Swoją przygodę z tańcem zaczynała w swoim rodzinnym mieście w Sokołowie Podlaskim z grupą FATUM, z którą zdobyła wielokrotne Mistrzostwa Polski, Europy oraz Świata. Była tancerką grupy UNIQUE z Warszawy, z którą występowała na różnych scenach w Polsce, również w teatrach. Kocha to co robi i stara się dawać z siebie wszystko. Najbardziej cieszy ją rozwój taneczny jej podopiecznych.

UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
on-line
Ikona telefonu