Taniec nowoczesny gr. średnio zaawansowana + juniorzy

Zdjęcie Taniec nowoczesny gr. średnio zaawansowana + juniorzy
UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Hala Wola
ul. Człuchowska 25

Jesteś zafascynowany filmami tanecznymi? Marzysz o tym, by poruszać się jak uczestnicy You Can Dance? Koniecznie zapisz się na nasze zajęcia!
Nauczymy Cię takich stylów jak: jazz, funky, hip-hop, afro, elementów street dance, a także techniki tanecznej, choreografii, umiejętności interpretacji tanecznej i przekazania jej publiczności.

Przedział wiekowy

10-15 lat

Koszt

Pełna cena – 120 zł miesięcznie
Cena ze zniżką – 108 zł miesięcznie

Czas trwania

od października 2020

Termin

wtorki i czwartki, godz. 18:45-19:45

Miejsce Hala Wola
ul. Człuchowska 25
Kontakt

Inka Bąkowska, inka.bakowska@bemowskie.pl, 798 991 753
w godz. 10:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku
w przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail – oddzwonimy lub odpiszemy

Instruktor

Patrycja Lejnert

Założycielka i główna trenerka w SKILL ACADEMY. Ukończyła Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny z tańca jazzowego, ale to hip hop skradł jej serce. Od kilkunastu lat prowadzi zajęcia taneczne z dziećmi i młodzieżą. Szkoliła się w najlepszych instytucjach w Polsce i na świecie, np. w Londynie, Los Angeles, Nowym Jorku. Jej ulubione style to hip hop oraz house, w których się specjalizuje. Jej grupy osiągają sukcesy taneczne na wielu turniejach i festiwalach.

Swoją przygodę z tańcem zaczynała w swoim rodzinnym mieście – w Sokołowie Podlaskim z grupą FATUM, z którą zdobyła wielokrotne Mistrzostwa Polski, Europy oraz Świata. Była również tancerką grupy UNIQUE z Warszawy – Justyny Lichacy, z którą występowała na różnych scenach w Polsce, również w teatrach. Przez 7 lat współtworzyła inne studio taneczne, a od 2020r stworzyła swój prywatny świat tańca – SKILL ACADEMY. Obecnie związana również z Bemowskim Centrum Kultury.

Kocha to co robi i na zajęciach daje z siebie wszystko. Jej energia i podejście do uczestników przerodziło się w sukces. Najbardziej cieszy ją rozwój taneczny jej podopiecznych.

UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Hala Wola
ul. Człuchowska 25
Ikona telefonu