Warsztaty Współczesny Stolarz

Zdjęcie Warsztaty Współczesny Stolarz
LICEALIŚCI I STUDENCI, DOROŚLI
Amfiteatr Bemowo
ul. Raginisa róg Kryształowej

W sobotnie przedpołudnie – 25 lipca br. o godz. 11:00 chcielibyśmy zaprosić majsterkowiczów, którzy lubią tworzyć różne rzeczy z drewna (proste meble, elementy małej architektury do ogrodu, zabawki i inne użyteczne konstrukcje) na warsztaty stolarskie. Nie jest naszym zamysłem nauczyć kogokolwiek stolarstwa. Jak wiele innych rzemiosł, wymaga ono rozległej wiedzy i wieloletniej praktyki. Wiedząc, jak dużym zainteresowaniem cieszą się różne warsztaty związane z obróbką i technologią drewna, zaprosiliśmy – specjalnie dla Państwa, producenta znakomitych elektronarzędzi FESTOOL, a dokładnie Firmę FESTOOL Polska Sp. z o.o. Dzięki uprzejmości firmowego działu szkoleń na Bemowo przyjedzie mobilny warsztat FESTOOL Polska.
W środku wakacji i w pięknych okolicznościach Parku Górczewska (przy Amfiteatrze Bemowo) uczestnicy warsztatów będą mieli okazję poznać i wypróbować wiele elektronarzędzi FESTOOL. To sprzęty ułatwiające wykonywanie różnego rodzaju prac stolarskich (np. cięcie, frezowanie, struganie, wiercenie, czy szlifowanie drewna). Samochód SPRINTER w barwach fabrycznych FESTOOL przywiezie wyposażenie pozwalające zbudować 4 zadaszone stanowiska warsztatowe. O drewno zadba Bemowskie Centrum Kultury.

I jeszcze jedna, ważna, informacja –  elektronarzędzia FESTOOL, które będą Państwo mieli okazję pooglądać, podotykać i zobaczyć w działaniu, są tak projektowane, że z założenia kurz nie może stanowić zagrożenia dla zdrowia. FESTOOL znana jest z systemowego podejścia do elektronarzędzi i przywiązuje wielką wagę do problemu, jakim jest odsysanie pyłu.

Słów kilka o firmie Festool

Przewidujemy, że wśród uczestników będą: kobiety i mężczyźni, profesjonaliści i amatorzy oraz modelarze i stolarze.

Zapraszamy serdecznie! WSTĘP WOLNY.

oprac. Bogdan Wierzba
Aeromodelklub Bemowskiego Centrum Kultury
Zdjęcia: https://www.festool.pl/
Termin

25 lipca, godz. 11:00

Miejsce Amfiteatr Bemowo
ul. Raginisa róg Kryształowej
Kontakt

Bogdan Wierzba, bogdan.wierzba@bemowskie.pl

LICEALIŚCI I STUDENCI, DOROŚLI
Amfiteatr Bemowo
ul. Raginisa róg Kryształowej
Ikona telefonu