Projekty

Pleciemy w koło

PLECIEMY W KOŁO to sąsiedzka grupa rękodzieła. Zapraszamy na otwarte spotkania,  podczas których będziemy tworzyć dywaniki i osłonki na kwiaty. Nasze warsztaty kierujemy głównie do osób dorosłych, które lubią prace manualne, poszukują nowego hobby, lubią tworzyć coś z niczego, mają potrzebę pracy z procesem, oderwania się od codzienności, zrobienia czegoś dla siebie oraz przyświeca im idea recyklingu.

Spotkania organizujemy raz w miesiącu na terenie Bemowa. Nie prowadzimy zapisów, można dołączyć w każdej chwili, serdecznie zapraszamy.

Inicjatywa powstała w ramach Laboratorium Projektów okolic Fortu Bema.

Wpisanie się do newslettera jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji o działaniach Bemowskiego Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail zgodnie z ustawa z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 1030). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy z siedzibą w Warszawie (01-459) przy ulicy Górczewskiej 201 które jest administratorem danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. po 922). Jestem świadomy/ma swojego prawa dostępu do treści moich danych i możliwość ich poprawiania oraz prawa do odwołania zgody w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

FreshMail.pl