Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy
ul. Górczewska 201 (wejście od ul. Konarskiego)
tel: 798 992 039
e: info@bemowskie.pl
01-459 Warszawa
NIP: 522-27-99-710

Płatności

Informujemy, że kasa przy ul. Górczewskiej 201 będzie nieczynna do odwołania.
Płatności można dokonać jedynie na nr konta: 50 1240 2034 1111 0010 1127 9175 bądź za pośrednictwem PayU.
W przypadku płatności za zajęcia w tytule przelewu prosimy dopisać: RODZAJ ZAJĘĆ, NUMER GRUPY oraz IMIĘ I NAZWISKO UCZESTNIKA.

Kontakty

Telefon ogólny Bemowskiego Centrum Kultury (Górczewska 201): 798 992 039 (numer czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00)

Sekretariat

(numer czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00)


Marcin Jasiński (Dyrektor) info@bemowskie.pl


Robert Panewczyński (Zastępca Dyrektora) info@bemowskie.pl

Dział Animacji Kultury

(numer czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00)


Alicja Brudło (p.o. Kierownik) tel. 509 482 157 alicja.brudlo@bemowskie.pl


Paulina Andruczyk tel. 798 991 848 paulina.andruczyk@bemowskie.pl


Aleksandra Antoniuk tel. 798 992 051 ola.antoniuk@bemowskie.pl


Joanna Chaś tel. 506 879 345 joanna.chas@bemowskie.pl


Bartłomiej Mielczarek 798 991 848 koordynatormal@bemowskie.pl


Anna Sadowska tel. 506 879 227 anna.sadowska@bemowskie.pl


Alicja Staniszewska tel. 519 047 136 alicja.staniszewska@bemowskie.pl

Dział Zajęć Stałych i Warsztatów

(numery czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00)


Ewa Świetlik (Kierownik) tel. 506 878 882 ewa.swietlik@bemowskie.pl


Inka Bąkowska tel. 798 991 753 inka.bakowska@bemowskie.pl


Ilona Sawicka tel. 507 191 238 ilona.sawicka@bemowskie.pl


Aeromodelklub Bogdan Wierzba tel. 519 047 135 bogdan.wierzba@bemowskie.pl

Dział Administracyjno-Techniczny

(numery czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00)


Sylwia Kolińska (Kierownik) tel. 798 992 174 sylwia.kolinska@bemowskie.pl


Mariusz Biadun tel. 506 879 127 mariusz.biadun@bemowskie.pl


Renata Jankowska tel. 506 878 851 renata.jankowska@bemowskie.pl


Maciej Słupski tel. 506 879 101 maciej.slupski@bemowskie.pl


Grzegorz Mazur tel. 506 879 198


Dariusz Perendyk tel. 798 991 821

Księgowość

(numery czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00)


Urszula Adamczyk (Główny Księgowy) tel. 506 878 803 urszula.adamczyk@bemowskie.pl


Justyna Czarnecka tel. 798 991 807 justyna.czarnecka@bemowskie.pl

Kadry i płace

Anna Tonicka tel. 798 991 831 anna.tonicka@bemowskie.pl

Zamówienia publiczne

(numer czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00)


Agnieszka Maliszewska tel. 798 991 880 agnieszka.maliszewska@bemowskie.pl

Wynajem powierzchni

(numery czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00)


Sylwia Kolińska tel. 798 992 174 sylwia.kolinska@bemowskie.pl

Obsługa nagłośnieniowa i oświetleniowa wydarzeń kulturalnych

Marcin Antonkiewicz tel. 507 191 334 marcin.antonkiewicz@bemowskie.pl


Krzysztof Politowski tel. 500 096 845 krzysztof.politowski@bemowskie.pl

Radio JazzFm przy Bemowskim Centrum Kultury

Redaktor naczelny redakcji – Janusz Falkowski – redakcja@radiojazz.fmjanusz.falkowski@radiojazz.fm


Prezes Fundacji – Jerzy Szczerbakow – jurek@radiojazz.fm


PR, Promocja, Reklama – Agnieszka Holwek – 602106284, promocja@radiojazz.fm


JazzPRESS – Piotr Wickowski – jazzpress@radiojazz.fm

Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”

ul. Powstańców Śląskich 44, 01-381 Warszawa


Koordynator: Bartłomiej Mielczarek tel. 798 991 848 koordynatormal@bemowskie.pl


Paulina Andruczyk tel. 798 991 848 paulina.andruczyk@bemowskie.pl

Miejsce Aktywności Lokalnej

ul. Pełczyńskiego 30 C, 01-471 Warszawa


Aleksandra Antoniuk tel. 798 992 051 ola.antoniuk@bemowskie.pl


Koordynator: Zdzisław Cajler tel. 506 879 186 malsmrp@bemowskie.pl


Koordynator: Wojciech Kalinowski tel. 798 991 913 malsmrp@bemowskie.pl

Dojazd i mapa

Dojazd do głównej siedziby (ul. Górczewska 201) autobusami linii: 109, 154, 171, 190, 523 – przystanek KONARSKIEGO

Ikona telefonu