Miejsce Aktywności Lokalnej Dwa Jelonki, ul. Rozłogi 18


Drodzy mieszkańcy,
Dwa Jelonki kończą swoją przygodę przy ul. Powstańców Śląskich 44 i zmierzają ku nowej lokalizacji przy ul. Rozłogi 18 🦌🦌🆕
W związku z tym od 24 grudnia 2022 będziemy niestety zamknięci, ale nie martwcie się! Już wkrótce znowu się zobaczymy 😊
Śledźcie nasz fanpage bo już niedługo ogłosimy termin NOWEGO OTWARCIA! 🥳🥳

Dwa Jelonki to miejsce, w którym cała przestrzeń oddana jest wyłącznie aktywnościom mieszkańców i mieszkanek, a głównym celem działania jest wspieranie inicjatyw lokalnych i integracja sąsiedzka. Nie ma odgórnie ustalonego programu zajęć – to pomysły mieszkańców, grup nieformalnych i organizacji pozarządowych tworzą na bieżąco plan działania tego miejsca. W Dwóch Jelonkach można m.in. spotkać swoich sąsiadów, uczyć się nawzajem nowych rzeczy (sąsiedzkie warsztaty i szkolenia), organizować spotkania lub po prostu razem spędzać czas.

Działamy kierując się zasadą wzajemności (jeśli korzystam z zasobów lub działań, daję coś w zamian od siebie ? np. prowadzę zajęcia, pomagam w organizacji miejsca, uzupełniam materiały plastyczne czy zapas herbaty), wzajemnym zaufaniu (koordynatorów do mieszkańców, mieszkańców do koordynatorów, mieszkańców do siebie nawzajem), otwartości (na wszystkich okolicznych mieszkańców) oraz tolerancji i poszanowaniu indywidualności każdej osoby.

Więcej informacji i wydarzenia: Dwa Jelonki | Facebook

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt:

ul. Rozłogi 18, 01-310 Warszawa
tel. 798 991 848, koordynatormal@bemowskie.pl

Ikona telefonu
Skip to content