Bemowskie Centrum Kultury

w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy
ul. Rozłogi 18, 01-310 Warszawa

www.bemowskie.pl

Adres email: info@bemowskie.pl
Nr telefonu: 798 992 039

Kontakt do inspektora ochrony danych osobowych:

Mariusz Chojnowski
Adres email: ochronadanych@bemowskie.pl

Biuletyn informacji publicznej

3275 kg Orchestra – Premiera


Premiera  nowych projektów 3275 kg Orchestra. Dwie wspaniałe artystki i i ich spojrzenie na świat dźwięków. Zapraszamy na koncert premierowy.

Małgorzata Duź ?Pictures Of The World?

Pictures Of The World to projekt muzyki ilustracyjnej utrzymanej mocno w konwencji klasycznej ale przełamanej brzmieniami z całego świata.Odnajdziemy w nim dzikość afrykańskich bębnów, przytup irlandzkich tańców, romantyczny powiew melodii spod wieży Eiffla, odgłosy zmrożonych torów kolei transsyberyjskiej i wiele wiele innych. Nie zabraknie satyrycznych reminiscencji na temat Disco, lirycznych melodramatów opartych na muzyce epoki romantyzmu ale i fani punkrocka odnajdą tu szczyptę mocniejszego brzmienia. Gęsta faktura, przełamania rytmiczne,nieregularne metrum,improwizacje i tematy solo- jednym słowem- pełnia możliwości i brzmienia zawarta 3275 kg orkiestry a wszystko to okraszone muzycznymi obrazami z miejsc do których zawsze wyrywa moje serce.

Justyna Janiszewska  ?Colors of the soul?

Colors of the soul to projekt oparty na przekonaniu, że muzyka jest poezją dzwięków, czyli najlepiej opisuje stany emocjonalne ducha. Melodyka i harmonia to klucz, który w nieoczekiwany sposób otwiera serce i tam tworzy krajobrazy. Tęsknota, złość, radość czy ekscytacja mają swój kod dzwiękowy czytelny dla każdego! Aparat wykonawczy złożony z kwintetu smyczkowego, fletu, fortepianu, gitary basowej, perkusji i combo oddaje przestrzeń przez wymieszanie lub kontrast kolorów poszczególnych instrumentów. Przekonaj się, że bez tytułu poznasz o którą emocję chodzi. 3275 kg Orchestra nakreśli światy nierealne, a dobrze znane. Moje światy.

 

 


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!