„Akt równoległy” Spektakl Capitol


Bemowskie Centrum Kultury wraz z Samorządem Województwa Mazowieckiego współorganizuje projekt pod nazwą ?Od przedszkola do Seniora?.

Wszystkich mieszkańców zapraszamy do nieodpłatnego, czynnego udziału w wydarzeniu, w dniach 17 i 18 lipca. Podczas realizacji projektu gwarantujemy takie atrakcje, jak: spektakl Teatru Capitol dwugodzinne warsztaty ceramiczne i z Malarstwa intuicyjnego oraz Teatralny Poranek dla dzieci.

Oba spektakle odbędą się w Amfiteatrze Bemowo natomiast na warsztaty zapraszamy do naszej siedziby przy ul. Górczewskiej 201.

Opis spektaklu:

Perfekcyjny pomysł na spędzenie pikantnego weekendu bez małżeńskiej rutyny. Mały hotelik na peryferiach, do którego nie trafi z pewnością nikt znajomy. Przytulny pokoik, zmrożony szampan, rozpaleni namiętnością młodzi kochankowie? A jednak cały misterny plan niespodziewanie zaczyna się sypać mimo rozpaczliwych wysiłków ekscentrycznego recepcjonisty. Jak zakończy się ta hotelowa historia?

Komu pierwszemu zabraknie pomysłów na ?słodkie kłamstewka??

Przekonajcie się Państwo sami!

 

Harmonogram poszczególnych wydarzeń:

17 lipca Warsztaty ceramiczne oraz z malarstwa intuicyjnego, odbywające się równolegle w Bemowskim Centrum Kultury przy ul. Górczewskiej 201:

gr. 1 – 12:30-14:30 Warsztaty ceramiczne
gr. 2 – 15:00-17:00 Warsztaty ceramiczne

gr. 1 – 12:30-14:30 Warsztaty z malarstwa
gr. 2 – 15:00-17:00 Warsztaty z malarstwa

godz. 19:00 – Spektakl Teatru Capitol ? ?Akt równoległy? ? scena Amfiteatru Bemowo

18 lipca
godz. 12:00 – Teatralny Poranek Bajkowy ?Frania Recykling Cztery Żywioły i Ekodancing? – scena Amfiteatru Bemowo


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!