Bemowskie Centrum Kultury na Europejskich Targach Muzycznych CJG


Kolejny raz zapraszamy do Strefy Dziecięcej Europejskich Targów Muzycznych CJG. W tym roku zapraszamy na warsztaty muzyki etnicznej i folkowej.

Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1, 00-901 Warszawa

Wstęp do Strefy Dziecięcej jest darmowy.

Program:
12:30 – 13:45 – WARSZTATY MUZYCZNE ?WARSZAWA DA SIĘ LUBIĆ?

Muzycy z Kapeli Warszawiaki przypomną nieco zapomniany świat warszawskiej ulicy. Będą wspólnie z dziećmi śpiewać warszawskie, uliczne szlagiery, uczyć gwary warszawskiej, a także podstawowych kroków tanecznych podwórkowych sztajerków. A dla wszystkich ciekawych – nauka bazarowej gry w 3 karty.

Dla dzieci w wieku od 4-11 lat.

14:00 – 15:15 – WARSZTATY MUZYCZNE ?ZABAWIĆ SIĘ RAZEM?

Nasta Niakrasava – frontmenka zespołu RUTA, zaprasza dzieci małe i duże do poznania zabaw w które bawili się ich dziadkowie. Podczas warsztatów będzie możliwość nauczenia się kilku krótkich polskich i białoruskich piosenek, aby bawić się razem, przy dźwiękach akordeonu.

Dla dzieci w wieku od 5-12 lat.

15:30 – 16:30 – WARSZTATY BĘBNIARSKIE ?TRZY ŁYKI AFRYKI?

Nikodem Bąkowski i Strefa Rytmu zapraszają wszystkie dzieci w niezwykłą, magiczną podróż na Czarny Ląd. Pokażą i opowiedzą o tradycyjnych bębnach Afryki Zachodniej a następnie nauczą jak na nich grać. Warsztaty bębniarskie to ogromna dawka energii oraz wspaniała zabawa łącząca pokolenia.

Dla dzieci w wieku od 4 lat.

17:00 – 17:45 – FILMY ANIMOWANE Z MUZYKĄ NA ŻYWO – FESTIWAL FILMOWY KINO DZIECI I BEMOWSKIE CENTRUM KULTURY

Mali widzowie zostaną przeniesieni w świat ciekawych obrazów i dźwięków. Podczas pokazów filmów z sekcji krótkich metraży Festiwalu Filmowego Kino Dzieci usłyszymy muzykę na żywo specjalnie przygotowaną na to spotkanie. Zagrają Krzysztof Guzewicz oraz Natalia Czekała. W trakcie koncertu wszystkie dzieci zapraszamy do wspólnej zabawy!

Dla dzieci w wieku od 3 lat.


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!