Bemowskie Centrum Kultury

w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy
ul. Rozłogi 18, 01-310 Warszawa

www.bemowskie.pl

Adres email: info@bemowskie.pl
Nr telefonu: 798 992 039

Kontakt do inspektora ochrony danych osobowych:

Mariusz Chojnowski
Adres email: ochronadanych@bemowskie.pl

Biuletyn informacji publicznej

Buenos Dias Buenos Aires! – Anna Jarczewska


Krótka opowieść o północnej Argentynie ilustrowana zdjęciami. Jej bohaterami będą: tango w stolicy Argentyny, piękna Salta w cieniu słynnej drogi nr 40, ?winna? Mendoza u stóp najwyższej góry Andów, bajecznie tęczowe wodospady Iguazú oraz wzruszające spotkanie z Polonią z prowincji Missiones.
Anna Jarczewska ? z wykształcenia filolog. Pracowała w administracji centralnej, handlu zagranicznym, biurze podróży, dużym zakładzie produkcyjnym, przedsiębiorstwie zarządzającym lotniskami, uczelni, zawsze wykorzystując w pracy zawodowej znajomość języków obcych. Kiedyś przygotowywała i pilotowała wyjazdy dla grup turystycznych, teraz z pasją organizuje wyjazdy dla siebie, rodziny i znajomych. Urzekają ją zarówno dalekie wyprawy pod piramidy Majów na Jukatanie, do zadziwiającej kontrastami Hawany, nad tętniące kaskady wodospadu Niagary, jak i piesze pielgrzymowanie drogami Św. Jakuba, dwudniowe wypady do miast europejskich czy urokliwych zakątków Polski.
W styczniu opowiadałam o podróży na deszczowe Lofoty i słoneczny Nordkapp, teraz zapraszam na wyprawę z przyjaciółmi w rytmie argentyńskiego tanga.

Zapraszam
Anna Jarczewska


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!