Domotwórcy – program wsparcia dla twórców


DOMOTWÓRCY to cykl szkoleń wzmacniający i rozwijający osoby ze środowiska kreatywnego na Bemowie: artystów, animatorów i edukatorów zajmujących się działaniami z pola sztuki. W nadzwyczajnej sytuacji epidemii skupimy się na problemie ograniczonych możliwości pracy, zmianie form działania i zwiększonej presji psychicznej. W odpowiedzi na nie podzielimy się inspiracjami oraz sposobami wykorzystywania nowej technologii do działań artystycznych i społecznych, a także stworzymy pole do wzajemnej wymiany doświadczenia radzenia sobie w nowych okolicznościach. Wspólnie wypracujemy własne pomysły na działania podczas domowych rezydencji artystycznych.

Poszukujemy DOMOTWÓRCÓW i DOMOTWÓRCZYŃ związanych z Dzielnicą Bemowo, którzy chcą przełamać trudności związane z izolacją, wziąć udział w cyklu spotkań inspirujących do działania w domowych warunkach i spróbować własnych sił w autorskim projekcie.

W ciągu trzech warsztatów online:
? zainspirujemy Cię masą przykładów różnorodnej domowej twórczości,
? zaproponujemy pakiet narzędzi do DOMOTWORZENIA,
? stworzymy przestrzeń do opracowania swojego autorskiego projektu artystycznego i wesprzemy produkcyjnie i merytorycznie w procesie jego realizacji.

Kalendarz programu:
– warsztaty online: 29.04, 6.05 i 13.05 w godz. 17:00-18:30
– realizacja własnych projektów: maj i czerwiec

? Na twórcze zgłoszenia i odpowiedź na pytanie „dlaczego chcesz zostać Domotwórcą ?” czekamy do poniedziałku 27 kwietnia!

Udział w programie jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.

W programie mogą wziąć udział wyłącznie osoby deklarujące obecność na wszystkich warsztatach online! Realizacja projektu nie jest obligatoryjna.

Pytania?
piszcie na: paulina.andruczyk@bemowskie.pl
lub dzwońcie: 798 991 848


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!