Droga do harmonii drogą do zdrowia – warsztaty


Stare chińskie przysłowie mówi ?Kop studnię, zanim poczujesz pragnienie?. To samo odnosi się do zdrowia. O zdrowie należy zadbać, zanim się zachoruje. Chińska medycyna stworzyła najlepszy, najbardziej skuteczny  system profilaktyki zdrowotnej na świecie. Leczenie i profilaktyka oparte są na zasadzie przywracania wewnętrznej harmonii w organizmie.

Życiowe problemy, zanieczyszczenie środowiska, problemy emocjonalne, urazy  ? wszystko to może zaburzyć wewnętrzną równowagę organizmu. To zachwianie równowagi może dać o sobie znać, zanim przekształci się w chorobę. Np. poczucie wychłodzenia, osłabienie lub przeciwnie poczucie nieustannego pobudzenia, problemy z sercem, zasypianiem ? wszystko to są objawy braku wewnętrznej harmonii. Można je uregulować, zanim przekształcą się w poważne problemy zdrowotne. W trakcie warsztatów omówimy zasady zachowania równowagi między układami narządów w organizmie, objawy jej naruszenia i sposoby przywracania. Warsztaty będą się składały z części teoretycznej i praktycznej, podczas której będzie można poznać ćwiczenia, które pomogą przywrócić wewnętrzną harmonię.

Instruktorka
Hanna Tarnogrodzka

Wieloletnia uczennica chińskiego mistrza Zhanga Feng Juna, Hanna Tarnogrodzka. W 2001 roku otrzymała dwa wyróżnienia na zawodach kung- fu w Zheng Zhou w Chinach.

 

 

 

Kontakt
Ewa Świetlik
ewa.swietlik@bemowskie.pl


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!