Dziadek do orzechów – muzyczna baśń


Spektakl „Dziadek do orzechów”

Fabuła baśni:
Mała dziewczynka imieniem Klara otrzymuje pod choinkę nietypowy prezent – figurkę Dziadka do orzechów. W trakcie zabawy figurka ulega uszkodzeniu, więc Klara postanawia zaopiekować się Dziadkiem do orzechów i odkrywa, że jest on zaczarowany: potrafi mówić i żyje własnym życiem!! Postaci szybko zaprzyjaźniają się ze sobą i wspólnie przeżywają wyjątkowe przygody: ratują dom przed Królem Myszy, odwiedzają Królestwo Dziadka do orzechów i tańczą zimowy taniec przyjaźni. W pewnym momencie zaczarowany przyjaciel Klary znika, czym wywołuje zakłopotanie dziewczynki. Czy przyjaciel się odnajdzie? Jak zakończy się ta przygoda? Tego dowiedzą się z pewnością mali uczestnicy spektaklu:) Jest to łagodna adaptacja klasycznej opowieści Dziadek do orzechów.

Opis wydarzenia:
Cały spektakl trwa około 45-50 minut. Spektakl prowadzi Gosia Zalewska (Muzyczne Baśnie). Wydarzenie ma charakter interaktywny i sensoryczny, dzieci (w wieku 2,5-6 lat) uczestniczą w spektaklu jak podczas rytmiki (uczą się rymowanek, rozwiązują zagadki, grają na instrumentach, tańczą ze śnieżnymi akcesoriami, etc). Część aktywności przebiega na siedząco, a część odbywa się w ruchu. Chciałabym, by spektakl przyniósł dzieciom radość oraz dostarczył nowych wrażeń i wiedzy poprzez doświadczenie muzycznych przygód w komfortowy i kameralny sposób.

Muzyka:
Spektaklowi towarzyszy muzyka klasyczna z baletu „Dziadek do orzechów”. Otoczkę muzyczną wzbogacają dźwięki natury oraz rytmiczanki stworzone na potrzebę spektaklu.

Koszt: 30 zł / osoba

Zapisy >>>

Sposób wpłaty:
Przelew: 50 1240 2034 1111 0010 1127 9175 W tytule przelewu prosimy dopisać rodzaj zajęć oraz imię i nazwisko uczestnika.
PayU – strefa zajęć po zalogowaniu się do systemu
Kontakt:
Marta Szostak, marta.szostak@bemowskie.pl, 506 879 198 w godz. 10:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku
W przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail – oddzwonimy lub odpiszemy


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!