Ella Bella Bingo


Kino plenerowe przy MALtanie, ul. Rozłogi 10, we wtorki i czwartki, godz. 20:00

 1. „Filonek Bezogonek” – 16.08.2022
 2. „Lamb” – 18.08.2022
 3. „Ella Bella Bingo” – 23.08.2022
 4. „Za jakie grzechy dobry Boże” – 25.08.2022
 5. „Nawet myszy idą do nieba” – 30.08.2022
 6. „Arab Blues” – 01.09.2022

***

„Ella Bella Bingo” – zwycięska animacja plebiscytu publiczności 7. MFF Kino Dzieci 

Ella Bella i Henry to nierozłączni przyjaciele. Głowy pełne pomysłów dają im mnóstwo frajdy. Właśnie planują kolejną fantastyczną zabawę – konkurs z czarodziejskimi sztuczkami. Jednak, gdy w okolicy pojawia się bajerancki Johnny, wszystko się zmienia. Czy prawdziwa przyjaźń przetrwa tę próbę? Nagrodzona Kwiatem Paproci animacja 3D „Ella Bella Bingo”.

Niespożyta energia Elli Belli i jej radość z odkrywania otaczającego świata zaraża wszystkich wokół. Razem ze swoim najlepszym przyjacielem – Henrym organizują konkurs cyrkowych sztuczek. Przygotowania idą pełną parą, szykuje się pełen emocji spektakl z udziałem uroczych mieszkańców „Słonecznych ogrodów”. Pech chce, że do miasteczka wprowadza się zawadiacki Johnny. Henry spędza coraz więcej czasu z nowym kolegą, który do zabawy ma mnóstwo drogich gadżetów.

Ella Bella czuje się opuszczona, w sprzeczce zmusza Henry’ego do wyboru między Johnnym a nią. Henry nie chce stawać między przyjaciółmi i decyduje się uciec. Jak się okazuje, to nie pierwszy raz, kiedy musi opuścić przyjaciół. Ella Bella i Johnny ruszają na poszukiwania, tylko czy uda się odnaleźć Henry’ego na czas? Czy zdążą przed wielkim startem cyrkowego spektaklu? Wspólnie muszą uratować nie tylko konkurs talentów, ale przede wszystkim swoją przyjaźń.

„Ella Bella Bingo” to idealna, rodzinna animacja na wakacje! Pozytywne wartości dla najmłodszych widzów ubrane zostały we wciągającą i optymistyczną przygodę.

Mam nadzieję, że wszystkie dzieci będą chciały zobaczyć film „Ella Bella Bingo”, bez względu na to, czy już mają przyjaciół, czy może dopiero przyjaźni szukają. To świetny film dla najmłodszych, który wspaniale ogląda się całą rodziną, tak aby później móc wspólnie porozmawiać o znaczeniu przyjaźni – Frank Mosvold, współreżyser animacji.

Niezwykle pozytywna i radosna animacja „Ella Bella Bingo” zdobyła serca widzów festiwalu Kino Dzieci, otrzymując nagrodę publiczności. Przyjaźń to niełatwa sprawa, ale wspólnie możemy wszystko. Zwłaszcza, że lepszym od jednego przyjaciela jest ich… dwóch! A zatem czas na przygodę!

Informacje o filmie: 

 • „Ella Bella Bingo” Tytuł oryginalny: „Elleville Elfrid”
 • Kategoria wiekowa: 4+
 • Reżyseria: Frank Mosvold, Atle Solberg Blakseth
 • Kraj i rok produkcji: Norwegia, 2020
 • Czas trwania: 75 min
 • Wersja językowa: dubbing
 • Dystrybucja w Polsce: Stowarzyszenie Nowe Horyzonty

Wydarzenie organizowane z Budżetu Obywatelskiego


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!