Garażówka vol. 5


Pierwsza garażówka w nowym, 2017 roku. Jesteście zadowoleni z prezentów? A może nie za bardzo? Garażówka to świetny moment na udaną transakcję lub wymianę. Być może szukacie szałowego stroju na karnawał? Piąta edycja garażówki upłynie nam pod hasłem poświątecznych porządków. Tym razem zapraszamy do siedziby Bemowskiego Centrum Kultury w Szkole Podstawowej nr 82, przy Górczewskiej 201. Rozkładamy się na korytarzach parteru, pierwszego i drugiego piętra.

Zasady jak zwykle: nie rezerwujemy miejsc wcześniej, nie zapewniamy stolików ani krzeseł, płacimy placowe na miejscu (5 złotych). Sprzedajemy wyłącznie rzeczy używane.

Garażówka trwa od 12:00 do 16:00.

Regulamin Wyprzedaży Garażowej
organizowanej na terenie Bemowskiego Centrum Kultury, przy ulicy Górczewskiej 201, w dniu 14 stycznia 2017, w godzinach 12:00-17:00.

 1. W wyprzedaży mogą wziąć udział wszyscy chętni, z wyjątkiem firm zajmujących się profesjonalną sprzedażą.
 2. Zabroniony jest handel przedmiotami niebezpiecznymi (np.petardami), niedopuszczonymi do sprzedaży, wymagającymi koncesji (np. alkohol, wyroby tytoniowe) lub posiadanie których jest niezgodne z prawem.
 3. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności  za sprzedawane rzeczy, umowy zawarte w trakcie imprezy oraz proponowane ceny.
 4. Każdy uczestnik wyprzedaży tworzy samodzielnie stoisko, które po zakończeniu sprzedaży powinien po sobie posprzątać.
 5. Osoby nieletnie chcące sprzedawać powinny znajdować się pod opieką osoby dorosłej lub posiadać pisemną zgodę rodzica lub opiekuna na samodzielną sprzedaż. Zgoda powinna zawierać dopisek ?nie będę wnosić pretensji, roszczeń finansowych  do organizatora wyprzedaży w kwestii przedmiotów sprzedawanych przez dziecko lub kwot za nie otrzymanych.?
 6. Na terenie wyprzedaży obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu oraz palenia papierosów.
 7. Sprzedawane przedmioty nie są opodatkowane, o ile są w posiadaniu sprzedającego min. pół roku i zysk ze sprzedaży nie przekroczy 1000zł.
 8. Sprzedaż odbywa się w godzinach 12:00 ? 16:00
 9. Wystawcy mogą organizować własne stoiska od godziny 11:45
 10. Wstęp kupujących na wyprzedaż jest bezpłatny.
 11. Koszt stanowiska to 5,00zł. Kwota płatna jest na miejscu pracownikowi Bemowskiego Centrum Kultury, który wystawia paragon fiskalny.
 12. W okolicy Bemowskiego Centrum Kultury znajdują się bezpłatne miejsca parkingowe umożliwiające rozładunek i załadunek towarów.
 13. Zebrane środki zostaną przeznaczone na cele statutowe Bemowskiego Centrum Kultury, związane z bezpłatnymi działaniami animacyjnymi dla mieszkańców.

Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!