Jazzgot


W kwietniu występami młodego jazzowego zespołu Jazzgot i rock?n’rollowo-bluesowej grupy shama zaczynamy nowy cykl koncertów. Przed nami Zmiana klimatu!

Znowu z nadejściem wiosny niecierpliwie czekamy na możliwość organizowania wydarzeń na żywo. Jednak nie dajemy się pandemicznej rzeczywistości i czerpiąc z doświadczenia z poprzedniego roku zapraszamy na nowy cykl koncertów.

Seria o nazwie Zmiana Klimatu to podróż po nowe brzmienia ? w stronę różnych gatunków muzycznych! To głos młodego pokolenia, przepełnionego energią, ale też niepokojem, troską o planetę i niepokornymi tekstami komentującymi rzeczywistość. Koncerty te będą transmitowane na żywo (na fan page?u i YouTube Bemowskiego Centrum Kultury) oraz otwierane, w miarę możliwości, na kameralne grono słuchaczy.

Wirtualny wstęp na koncerty jest darmowy i nieograniczony. Zachęcamy do organizowania kameralnych spotkań w domach!

Jazzgot jest obecny na młodej warszawskiej scenie od ponad trzech lat. Ich muzyka to mieszanka jazzu i muzyki popularnej. Inspiracje czerpią z muzyki artystów takich jak Amy Winehouse czy Gregory Porter. Jazzgot występuje regularnie na warszawskich festiwalach i koncertach klubowych zbierając energiczna? publike?.

Ich muzyki można słuchać we wszystkich portalach streamingowych, a także na świeżo wydanej płycie ?New Feels?. Celem zespołu jest tworzenie autorskiej muzyki i prawdziwego połączenia ze swoimi słuchaczami. Jego członkowie podkreślają, że nigdy nie byli związani z żadną wytwórnią i stawiają na niezależność.

Ich ostatnie wydanie to utwór ?In My Dreams?, nagrany we współpracy z puzonistą Jackiem Namysłowskim. Obecnie są w trakcie pisania nowego albumu w języku polskim.

Jazzgot – In My Dreams (teledysk)

Wydarzenie na Facebooku


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!