Koncert relaksacyjny – misy dźwiękowe


90-minutowy koncert relaksacyjny, połączony z masażem misami (przy większej ilości uczestników, masaż w aurze) to sesja głęboko relaksująca, która porusza dobroczynną wibracją każdą komórkę organizmu. To stymulacja wibroakustyczna, która oddziałuje na psychikę i ciało człowieka.
Fala dźwiękowa, docierając do ciała poprzez uszy, kości, mięśnie i skórę wpływa bezpośrednio na komórki i organy wewnętrzne. Częstotliwości dźwięku mis i gongów rezonują z naturalnymi częstotliwościami określonych narządów człowieka i są wzorcem stymulującym do poprawnego funkcjonowania przy różnych schorzeniach, a także przy prewencji i promocji zdrowia. Wybrzmiewająca muzyka działa kojąco, tworząc bezpieczną i przyjemną przestrzeń dźwiękową. Koncert jest swego rodzaju medytacją, która jest praktycznym sposobem uspokajania się, wyciszenia i treningiem umysłu.

� Otulimy Cię kojącymi dźwiękami mis kryształowych, hand pana, kalimby, bębna szamańskiego, tongue druma, rainmakera, sea druma, bębna gongowego i in.

� JAKIE KORZYŚCI?

 • poprawa samopoczucia,
 • relaks i rozluźnienie ciała i umysłu,
 • uwolnienie blokad i zastojów w organizmie,
 • wyrównanie ciśnienia,
 • redukcja stresu i wyciszenie,
 • wzrost sił witalnych,
 • harmonizacja przepływu fal mózgowych,
 • wzmocnienie działania systemu immunologicznego,
 • pobudzenie wewnętrznego potencjału i intuicji,
 • produkcja serotoniny i dopaminy w organizmie.

�‍♀️ DLA KOGO?
Koncerty relaksacyjne dedykowane są wszystkim, chcącym zatrzymać na chwilę wir codziennych obowiązków i, skupiając się na sobie, pozwolić otulić się dźwiękiem. Polecane są tym, którzy zmagają się ze zmęczeniem, złym samopoczuciem, czy też depresją.

❌ Przeciwskazania udziału w koncercie to rozrusznik serca, epilepsja, choroba Buergera i Raynauda oraz pierwszy trymestr ciąży.

�️ JAK?
Uczestnicy zajmują pozycje wygodne dla siebie (najczęściej w pozycji leżącej) na matach, kocach.

�️ KIEDY?
21 listopada (wtorek) godz.20:00-21:30

� GDZIE?
Ul. Rozłogi 18

� INWESTYCJA:
120 zł / os.

� JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?
Jeśli masz możliwość, to zabierz ze sobą:

 • matę
 • koc
 • poduszkę
 • wodę

PROWADZĄCE KONCERT:

ALEKSANDRA GEWALD:
Zawodowy muzyk, absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu, instruktor muzyczny i teatralny, założycielka pracowni muzyczno-teatralnej, zainteresowana holistycznym podejściem do zdrowia, praktykująca mindfulness, jogę i medytację. Głęboko wierzy w uzdrawiającą moc muzyki. Ukończyła I,II, III i IV st. masażu wg metody Petera Hessa oraz kurs Mindfulnes.

JOLANTA SZYNDLER-LINETTE:
Z wykształcenia muzyk (ukończony Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie) z zamiłowania i pasji nauczycielka (ukończone Międzywydziałowe Studium Pedagogiczne) oraz muzykoterapeutka (studia podyplomowe w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego). Fascynuje się ziołolecznictwem i zdrowym odżywianiem. W wolnych chwilach trenuje muai thai, zdobi przedmioty techniką decoupage i hibernuje naturę w żywicy epoksydowej.

Grupa zostanie uruchomiona przy zapisie min. 15 osób

ZAPISY >>>

Sposób wpłaty:
PayU – po zalogowaniu się na swój profil w StrefaZajęć.pl.
Przelew: 50 1240 2034 1111 0010 1127 9175 W tytule przelewu prosimy dopisać rodzaj zajęć oraz imię i nazwisko uczestnika.

Kontakt:
Marta Szostak, marta.szostak@bemowskie.pl, 506 879 198 w godz. 10:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku.
W przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail – oddzwonimy lub odpiszemy


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!