Letnia Klinika Skeczów Męczących


Idą wybory!

Dla wszystkich fanów Kliniki Skeczów Męczących, a przede wszystkim najlepszej rozrywki opartej na bieżących wydarzeniach mamy wyjątkową niespodziankę. W oparciu o hit Polsatu – Klinikę Skeczów Męczących przybywamy do Was z wakacyjną i wyzwoloną wersją tego widowiska.

Letnia Klinika Skeczów Męczących bez telewizyjnych kamer to jeszcze bardziej niegrzeczna, pozbawiona poprawności i kalkulacji ocena kondycji współczesnej Polski, bieżących afer i głośnych trendów w popkulturze. W okresie przedwyborczym nie odpuścimy nikomu. Idą wybory i idziemy my z naszym gorącym  komentarzem!

Na scenie najlepsi z najlepszych, którzy przez dwa sezony bawili Was i skradli serca widzów. U boku twórców programu – Kabaretu Skeczów Męczących pojawi się niezawodna drużyna aktorów, parodystów i kabareciarzy z najwyższej półki, którzy stworzą dla Was Letnią Klinikę Skeczów Męczących – program pełen obyczajowych aktualności, bieżącej polityki w krzywym zwierciadle i bezkompromisowego komentarza do naszej codzienności. We wspólnym programie wraz z KSM zobaczycie: Kabaret Moralnego Niepokoju, Monikę Dryl – w roli pani Prezydentowej, Kabaret K2, Pawła Koślika – w roli Prezydenta oraz Adriannę Borek. Kogo zagra tym razem przekonacie się podczas Letniej Kliniki Skeczów Męczących.

Bilety są dostępne na portalach:

kabaretowebilety.pl

biletynakabarety.pl

kupbilecik.pl

ebilet.pl


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!