Majsterkowanie – cykl zajęć z doktorem Mariuszem


02.04 (sobota), godz. 14:30-16:30 oraz 17:00-19:00: WARSZTATY DLA RODZIN: półka na kółkach, czyli zrób sobie swój własny mebel.

Na dwugodzinnych warsztatach każda rodzina stworzy półkę na kółkach, która może pełnić funkcję szafki nocnej, półki na książki, gazety czy po prostu – miejsca na ulubione przedmioty.
Zajęcia zawierają elementy projektowania, wiercenia, wkręcania wkrętów i skręcania śrub, cięcia drewna, przygotowania do malowania, dekoracji i wykończenia.

Na zajęciach będziemy uczyli się posługiwać miarką, ołówkiem i piłą do cięcia drewna, sprawdzimy jak ważna jest precyzja w pomiarach, będziemy używali wiertarki, wkrętarki i śrubokrętu, zwrócimy uwagę na to jakich mocowań użyć przy montażu półki czy kółek meblowych, dowiemy się co jest ważne w przygotowaniu drewna do malowania. Gotową półkę każda rodzina zabiera ze sobą do domu. W cenie zajęć zawarte są koszty materiałów potrzebnych do zrobienia półki (oprócz farby – z przyczyn logistycznych na zajęciach nie będziemy malowali półek, jest to zadanie do wykonania w domu).

ZAPISY: joanna.chas@artbem.pl, 506 879 345
Koszt warsztatów: 85 PLN za rodzinę 2-osobową (np. mama i syn). Za drugie dziecko opłata dodatkowa 15 zł.
Nr konta: 50 1240 2034 1111 0010 1127 9175
W tytule przelewu prosimy dopisać: RODZAJ ZAJĘĆ, DATA WARSZTATÓW oraz IMIĘ I NAZWISKO UCZESTNIKA / UCZESTNIKÓW
Płatności można także dokonywać w kasie BCK we wtorki, środy i czwartki 10:30 ? 19:30

—-
KIM JEST DOKTOR MARIUSZ?
Wywiad w „Wysokich obcasach”: http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,53668,19212111,rzadko-naprawiamy-sprzety-zepsute-znaczy-na-smietnik.html

FB: https://www.facebook.com/doktormariusz/?fref=ts

Warsztaty prowadzą:
Marcin Jankowski aka „Doktor Mariusz” – absolwent wydziału Socjologii SWPS w Warszawie oraz Zarządzania Międzynarodowego National Cheng Kung University na Tajwanie. W swoim życiu zawodowym był strategiem w agencji reklamowej czy specjalistą ds. ekspozycji multimedialnych, w firmie obsługującej muzea. Nietypowe i kreatywne rozwiązania to jego specjalność.

Karolina Więch – absolwentka kierunku Animacja Społeczno – Kulturowa na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz wydziału Produkcja Filmowa i Telewizyjna w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Dotychczas zajmowała się produkcją filmową, śpiewa i gra w zespole muzycznym, gra w teatrze. Pracowała już z dziećmi, wie jak do nich podejść. Bardzo zorganizowana osoba.


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!