Nowatorskie Warsztaty Rodzinne


Już dziś zapraszamy Was na jedyne w swoim rodzaju warsztaty z rozwoju osobistego dla Rodziców połączone z aktywnościami dla Dzieci!

Rodzicu!

W czasach, kiedy komputer, telefon, Internet stały się głównymi transmiterami naszych słów, myśli, emocji, relacji, chcemy postawić na to, co ponadczasowe, na to co wymaga szczególnej pielęgnacji.
Emocje, poczucie własnej wartości, pewność siebie, bycie tu i teraz, z drugim człowiekiem, świadomość siebie – to wszystko co buduje nas u podstaw. Możemy to kształtować od najmłodszych lat. Przyjrzyjmy się tym zagadnieniom razem, każdy po swojemu, w atmosferze zaufania i wzajemnej akceptacji.

Takie podejście opiera się na filozofii towarzyszenia drugiej osobie w rozwoju oraz samodzielnym pokonywaniu trudności. Coaching to swoboda i odkrywanie. Bazuje na przesłaniu, że tak jak w każdym ziarenku jest potencjał bycia drzewem, tak w każdym z nas jest potencjał bycia doskonałym. Potrzebujemy tylko swojej 'wody, słońca i wiatru’.

Na warsztatach z certyfikowanym coachem przeżyjesz fascynującą podróż przez niezwykły proces rozwoju, w trakcie którego:

? dowiesz się jak efektywnie działać i osiągać wymarzone cele
? poznasz narzędzia, które pomogą Ci na drodze do realizacji marzeń
? Odkryjesz swój pełny potencjał, aby osiągać jeszcze lepsze rezultaty
? poszerzysz swoją świadomość
? poznasz swoje mocne strony i dowiesz się o sobie dużo więcej niż obecnie wiesz 😉

Gwarantujemy, że po tej sesji zainspirujesz się do działania!

Dzieci!

Dla Was również przygotowaliśmy warsztat, prowadzony przez doświadczonego Animatora, w trakcie którego zobaczycie jak wiele ciekawych eksperymentów możecie wyczarować z produktów, które znajdziecie w domu!:)

W trakcie tych wyjątkowych warsztatów będziemy nie tylko świetnie się bawić, ale również:
? pobudzimy swoje zmysły
? uaktywnimy swoje doznania sensoryczne
? zmotywujemy nasz mózg do kreatywnego działania, dzięki technikom zabawy umysłowej
Obiecujemy, że każde z Was będzie zaskoczone 🙂

Warsztat będzie miał formę spotkania on-line, szczegóły podamy w mailu, bliżej daty wydarzenia

Liczba miejsc ograniczona
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu wydarzenia

Karina Gaszczyńska
Z wykształcenia copywriter i kulturoznawca, instruktor i animator zabaw dla dzieci :). Uwielbia pracę z dziećmi za ich otwartość, szczerość i ciekawość świata. Lubi prowadzić innowacyjne i oryginalne zajęcia oraz wprowadzać alternatywne metody nauczania do klasycznej edukacji. Marzy o założeniu własnego domu kultury, w którym będzie mogła rozwijać pasje wszystkich dzieci . Prywatnie mama dwóch dziewczynek W wolnych chwilach uprawia jogę, czyta książki i zajmuje się projektowaniem wnętrz.

Marta Elward
Szczęśliwa i spełniona kobieta, mama i żona. Na koncie dwóch synów, mąż i 60 pyszczaków (rybki:). Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Pedagogicznym (edukacja wczesnoszkolna oraz animacja społeczno – kulturalna). Zafascynowana coachingiem (Certyfikowany Coach Praktyk), a także samorozwojem w każdym tego słowa znaczeniu. Fascynuje ją praca z ludźmi – dużymi i małymi. Uwielbia słuchać i towarzyszyć innym w drodze ku rozwojowi, nowym rozwiązaniom.

 

Warsztat odbywa się w ramach kontynuacji Laboratorium Projektów.

 


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!