Otwarcie sezonu zajęciowego


Zapraszamy serdecznie na piknik do Parku Górczewska. Instruktorki i instruktorzy Bemowskiego Centrum Kultury odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania, opowiemy gdzie w nadchodzącym sezonie będą się odbywały nasze zajęcia. Przygotowaliśmy wiele ciekawych i bezpłatnych warsztatów dla dzieci  min. malarstwo intuicyjne dla dzieci, warsztaty z makramy, mali konstruktorzy, wesołe laboratorium, warsztaty plastyczne, warsztaty z rysunku i szkicu ołówkiem. Każdy chętny będzie mógł własnoręcznie wykonać latawiec  w fabryce latawca. Przed warsztatami o 11.30 zapraszamy wszystkie dzieci do Amfiteatru na bezpłatny spektakl teatralny pt.? Świnki 3 ? Pepa, Mela i Kwi?.

Równolegle z piknikiem rozpoczyna się druga edycja bemowskiego Dziecińca, czyli Adventure Playgrounde. Dzieciniec to jednodniowe wydarzenie, podczas którego dzieci będą mogły poczuć swoją sprawczość oraz dać upust swojej kreatywności i zaradności. Przy pomocy gwoździ, desek, zużytych opon, rur, kartonów i innych, najróżniejszych materiałów będą konstruowały jedyny w Warszawie, niepowtarzalny, przygodowy plac zabaw.

Uwaga??? ??????
Ze względu na warunki pogodowe część dzisiejszego programu w Parku Górczewska zostaje odwołana?

Dzieci serdecznie zapraszamy do Amfiteatru na spektakl o 11:30. Czekają na was także prowadzący, którzy chętnie udzielą informacji o nadchodzącym sezonie zajęć. Dzieciniec niestety nie odbędzie się dzisiaj – wkrótce poinformujemy o nowym terminie wydarzenia


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!