Otwarte podwórka ? międzypokoleniowy piknik rodzinny (otwarte wykłady, pokazy, warsztaty)


„Otwarte podwórka”  to niedzielna impreza pozwalająca na   prezentację hobby, pasji, interesujących zawodów  mieszkańców.  Celem tej imprezy jest  międzypokoleniowa integracja społeczności Fortu Bema stanowiąca antidotum na zamknięte osiedla i  anonimowość w mieście.

Projekt „Otwarte podwórka” organizowany jest ramach „Laboratorium Projektów okolic Fortu Bema” Bemowskiego Centrum Kultury przez mieszkankę Bemowa ? Barbarę Kruszkę.

Mieszkańcy  Wspólnoty Mieszkaniowej Powązkowska 59ABCDE prowadząc  tę imprezę po raz pierwszy pragną zainspirować nią inne wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie mieszkaniowe  oraz  społeczności z najbliższej okolicy Bemowa do dzielenia się pasjami.

W ramach projektu „Otwarte podwórka” przedstawione zostanie hobby flamenco. Będzie możliwość obejrzenia tańców i muzyki flamenco, poznania akcesoriów używanych w tańcu i muzyce flamenco. Uczestnicząc w spotkaniu dowiesz się   co to jest  i do czego służy cajon, manton, baston, bata de cola  oraz  ile gwoździ posiadają buty do tańca flamenco. Może zaciekawi Ciebie czym różni się gitara flamenco od gitary klasycznej.  W kąciku spotkań  zaprezentowane będzie:  100 lat lotnictwa, zawód architekta wnętrz,  tematy z ochrony środowiska, zdrowe odżywianie, warsztaty j. angielskiego dla dzieci, inne.

Patio Powązkowska 59ABCDE.
Dojazd autobus 197 (przystanek na żądanie ul. Obrońców Tobruku Ogrody Działkowe Piaski).
Parking samochodowy między placem zabaw a Bemowskim Ośrodkiem Piłki Nożnej Obrońców Tobruku 11
kontakt e-mail: smdz@wp.pl
tel. 507 07 11 56


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!