Bemowskie Centrum Kultury

w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy
ul. Rozłogi 18, 01-310 Warszawa

www.bemowskie.pl

Adres email: info@bemowskie.pl
Nr telefonu: 798 992 039

Kontakt do inspektora ochrony danych osobowych:

Mariusz Chojnowski
Adres email: ochronadanych@bemowskie.pl

Biuletyn informacji publicznej

Próba otwarta z Grupą Śpiewu Tradycyjnego


Zapraszamy wszystkich zainteresowanych śpiewem do udziału w bezpłatnej i otwartej próbie z Grupą Śpiewu Tradycyjnego.

? Przyjdź i zobacz jak działamy ? jesienią planowany jest nabór do grupy.

Grupa śpiewu tradycyjnego powstała na Osiedlu Przyjaźń we wrześniu 2015 roku. Tworzą ją mieszkańcy i miłośnicy Osiedla oraz osoby zaangażowane w jego ochronę ? osoby w różnym wieku, uprawiające różne zawody, studiujące lub będące już na emeryturze, pasjonaci różnych dziedzin, osoby z różnym doświadczeniem wokalnym bądź bez wcześniejszych śpiewaczych doświadczeń.

– Otwarte Warsztaty Grupy Śpiewu Tradycyjnego Osiedla ?Przyjaźń? odbywają się w ramach Dni Bemowa

– Zakończenie: 15.00 (4 h plus przerwa obiadowa)

– Na warsztaty obowiązują zapisy – warsztaty@bemowskie.pl – liczba miejsc ograniczona

Program:

10:00 ? 12:00 – Otwarte warsztaty to jeden z kolejnych spotkań śpiewaczych z Nastą. Tym razem przynieście ze sobą jeden dźwięk. Najpierw ułożymy mapę dźwięków i ich pochodnych, a następnie wykonamy wspólny utwór. Zabierzcie ze sobą także wygodne ubranie i buty! Otwarte serca! i umysły.

13:00 ? 15:00 – Otwarta próba grupy śpiewaczej. Zaczniemy jak zwykle od rozgrzewki, wymiany pozytywną energią, a następnie uczymy się nowych pieśni. Będzie to też okazja do posłuchania starego repertuaru naszej młodej grupy śpiewu tradycyjnego na Osiedlu Przyjaźń

Prowadząca: Nasta Niakrasava ? wokalistka, ur. w Kazachstanie w rodzinie białorusko-rosyjskich przesiedleńców. Wychowała się na Białorusi, od 2009 r. mieszka w Polsce. Występowała z etno-jazzową grupą NHS, w 2008 r. utworzyła z Pawłem Ryżkowem formację FOLKROLL, która zdobyła Grand Prix i Nagrodę im. Czesława Niemena na Festiwalu Folkowym Polskiego Radia ?Nowa Tradycja 2009?. Od 2011 r. współpracuje z formacją R.U.T.A.


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!